חייל, לפני שאתה חוזר הביתה להורים, בוא לעשות כסף

מערכת חיילים מצייצים 28.10.2018

כמה פעמים ראיתם את הכותרת הזו ובאמת האמנתם לזה? אני אעשה לכם סדר פעם אחת ולתמיד, איך באמת עושים כסף מהאינטרנט, ולמען הסדר הטוב, אוסיף הוכחות אישיות משלי והסברים מובנים לחלוטין שתוכלו להחליט בעצמכם, מי באמת עובד עליכם ומי עושה מזה כסף.
מערכת חיילים מצייצים 28.10.2018

אז קודם כל, שיווק שותפים, האם זה אמיתי?

בטח ראיתם לאחרונה כל מיני כתבות, סרטונים ועוד כל מיני שטיקים של פרסומים על אנשים שעושים עשרות אלפי שקלים בחודש, ואז מה, הם מספרים שהם עושים "ארגזים" של כסף, ועל הדרך "בואו ללמוד", אז אם אתם עושים כל כך הרבה כסף, למה אתם רצים ללמד את זה?

כי מה זה בעצם שיווק שותפים

הדרך לגרום לאנשים אחרים לקנות מוצר ושאתם תרוויחו את העמלה המתווכת. במילים אחרות, לא רחוק מכל הנושא הזה של פירמידות באינטרנט. כמה אפשר לשמוע על כל מיני מוצרים שרוצים שנקנה ובדרך הזו, אתם צריכים למכור את המוצר הלאה והם ימכרו זאת הלאה ובמילים אחרות, שרשרת קניות שבעצם אמורה לגרום לכם להתמליין.

ועכשיו, גם אם זה נכון, מה אתם תצטרכו לעשות?

  • תצטרכו להקים בלוג או אתר אינטרנט
  • תצטרכו להירשם לכל מיני תוכניות שותפים
  • לחפש מוצר או מותג שתרצו למכור עבורו
  • לשתול את הקוד שיתנו לכם
  • להתחיל לפרסם את האתר / בלוג שלכם
  • להתפלל שיעברו דרך הקישור הספציפי שיצרתם – ושיקנו
  • ולהתפלל שוב, שישלמו אלו שמכרו את המוצר תודות לכם

נשמע לא מעט דברים לעשות בשביל לקבל בסביבות ה30-50 שקל לפעמים, נכון? פה בדיוק הבעיה נמצאת בכל מי ששמע על שיווק שותפים, בתכלס, מדובר על תכנית שלמה שצריכה לקחת הרבה מאוד אבני דרך, שבתכל'ס, לא כולם יכולים לעמוד בה. איך בכלל תשווקו תוכנית שותפים בתכל'ס?פורומים? בלוגים? למי יש את המימון והזמן לזה?

דרך אחרת מוכרת – אמזון ואיביי!

אוקיי, אז מה עכשיו? פשוט למכור מוצרים שוב? כלומר, אני צריך להירשם לאתר כמו איביי או אמזון ולהתחיל למכור מוצרים? של מי? של מה? האם אני בכלל מבין בזה או האם בכלל אני אמור להבין בזה?

עובדה חשובה: למכור באיביי או באמזון תלוי מאוד במוצר ובוותק המוכר. אתם חדשים בתחום? תמתינו בצד, יש עוד רק מיליון אנשים כמוכם

הכי מבאס אותי אישית, שאנשים חושבים שלמכור באינטרנט זה קל, אני מכיר אנשים שיש להם חנות פיזית בקניונים בראשון וחולון ולא מצליחים למכור דרך האינטרנט, מוצר שיש להם במלאי עם שליח! אז אתם? פתאום תיכנסו לאיביי ותתחילו למכור כאילו אין שם עוד מיליון כמוכם?

רדו מהעץ הזה, מדובר על עשרות שעות עבודה ביום רק על מנת להגיע לוותק וליצירתיות וגם לאופי של המוכרים באתרים האלה. אתם חדשים בזה? חכו בתור, יש כאלו עם וותק של שנים שלא מצליחים כמו שמבטיחים.

קידום אתרים בגוגל – הסוד ממנו שואבים כל ה"מצליחנים"

פה כבר מדובר במשהו אחר, ולמה? כי בסופו של דבר, הכל מתחיל ונגמר בגוגל, כולם כותבים בגוגל וכולם מחפשים בגוגל, אז אין ספק שכל העסקים רוצים להופיע בתוצאות הראשונות בגוגל. עכשיו, האם זה באמת סקסי כמו שמדברים על זה? לא ממש.

על מנת להופיע במקומות הראשונים בגוגל, צריך לעבוד לא מעט, מה שבטוח – פחות מכל הנ"ל, ולכן זה גם הכי מומלץ בעיניי (בתור אחד שנמצא בענף השיווק כבר מעל ל15 שנה)תצטרכו לעבוד לפחות שעתיים – 3 שעות ביום על מנת להגיע לתוצאות יפות כמו המקום הראשון בגוגל, וגם זה, מדובר על תהליך שלא יפחת מחצי שנה במינימום, העניין פה, שאם תגיעו לעמוד הראשון בגוגל (ואפילו לא למקום הראשון) אתם באמת מתחילים להרגיש תוצאות, למה? פשוט מאוד – יש מיליארדים של חיפושים בגוגל ויותר מזה, גוגל (וכלים אחרים) חושף במדויק כמה אנשים מחפשים כל דבר שתרצו לקדם / למכור.

לצורך העניין, אם תחליטו מחר לעזור לדוד שלכם שמוכר פרגולות יפות לעסקים ולבתים פרטיים, תגלו שיש מעל ל10,000 חיפושים בגוגל לכל הנושא הזה של פרגולות ופתרונות הצללה, אם תגיעו לעמוד הראשון, אין פה שטיקים, פשוט יגיעו אליכם אחוז נכבד מאוד מכל ה10,000 איש האלה, עכשיו כל מה שנשאר לכם – זה להדהים את הגולשים עם תמונות יפות ותוכן איכותי.

האם זה באמת קל? לא, האם זה שווה? מאוד!

כל חיי, בתור איש שיווק, SEO (קידום אתרים)מאוד סקרן אותי, איך להגיע לעמוד הראשון, ואחד הדברים שהבנתי, זה שברגע שמגיעים לעמוד הראשון, חיים של עסק יכולים להשתנות. היום, בתור אחד שמקדם את Wobi, אונ' חיפה, מותג האופנה הצרפתי קטימיני ועוד כמה עסקים קטנים יותר, גיליתי, שברגע שקידמתי אותם, אין לאף לקוח שלי רצון לעזוב, הוא יודע מה הוא מקבל בזכותי. (מוזמנים לקרוא עליי קצת יותר)

גם אני בעצמי, יש לי מעל ל150 אתרים אישיים שאותם קידמתי בכל מיני תחום ש"עזרתי לחבר" בהתחלה והפכתי ל"מקבל אחוזים" ממכירות. שוב, שלא תטעו – אין פה מקום להתמליין כל כך מהר, מדובר בעבודה קשה וסזיפית, אבל ברגע שתלמדו קידום אתרים, תלמדו להניע כל פעולה, החל ממכירות אונליין של חנויות (בדיוק כמו איביי ואמזון) ותלמדו להניע ולקדם תוכניות שותפים, אחרי הכל, תנועה לאתר זה שם המשחק, בכל מקום ובכל ערוץ שיווקי.

סוד קטן, אחרון ואישי

האתר הראשון שלי, היה אחד האתרים המכוערים ביותר בישראל אם לא בעולם, אבל היה באמת פרקטי, הייתי מקום ראשון בגוגל בכל ביטוי הקשור לבתי ספר בארץ, כי בניתי אתר שמרכז את כל שמות בתי הספר בישראל (היו אז כ703 בתי ספר, אני זוכר כי כתבתי אותם בדם והרבה זמן עבודה) אבל כשהם הגיעו לעמוד הראשון, זה היה מדהים, קהל של עשרות אלפים הגיע מאוד מהר (כי למרות שיש נפח חיפושים גבוה מאוד על בתי ספר, אף אחד לא רצה לקדם בית ספר כמוני, אתם לא מכירים בית ספר שעובר קידום אורגני נכון? האמינו לי, אין).

וזה בדיוק מה שקרה, אלפי חיפושים של בתי ספר בגוגל הפכו לתנועה שכל מה שהייתי צריך לעשות בשביל להרוויח את האלף שקל הראשונים שלי, היה להציב פרסומות של לוחות שנה ומחברות וקצת תיקים לשנה החדשה. ונחשו מה? כסף עשיתי, לא המון, לא עשרות אלפי שקלים כמו שמבטיחים אנשי ה"שיווק שותפים" המוגזמים בני ה14 שמשחקים אותה גיבורים. גם אני, בתור מרצה בקורס קידום אתרים (לאתר המכללה), מציג את החשבונות האמיתיים שלי בקורסים שלי, אבל לעולם לא מבטיח מיליונרים, אבל בהחלט מבטיח קריירה מבטיחה שאפילו יכולה להניב עסק מהצד, גם בזמן שאתם שכירים.

אם אתם מחפשים לעשות כסף טוב ואפילו לבנות קריירה שמרוויחים בה לא מעט (הנה כתבה על שכר של מקדם אתרים מקצועי) ללא ספק קידום אתרים זו הדרך שלכם, אם אתם מחפשים להיות מיליונרים, תמלאו לוטו. יש סיכוי טוב יותר, אין עבודות קלות, יש עבודה מהנה שמביאה אחלה שכר.

אולי יעניין אותך גם

חם באתר

תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי שימוש

שלח

עוד במדור רץ ברשת

4 השיטות הנפוצות ביותר להוצאת גימלים

כמעט כל חייל בצה"ל ביקר במרפאות "ביקור רופא" או אצל רופא היחידה כדי להוציא גימלים ולאפשר לעצמו לנוח בבית עוד מספר ימים. לעומת החיילים שביקרו פעמים בודדות במרפאות, יש את אלו שנוהגים לבקר אותן באופן קבוע בצאת השבת. בדקנו עבורכם מהן השיטות הנבחרות של החיילים להוציא גימלים..

משכורת צבאית? כך תחסכו כסף

חיילים בשירות סדיר יכולים לחסוך ולדאוג לעתיד שלהם גם מהמשכורת הצבאית. איך עושים את זה בצורה נכונה, מה זה קשור לחשבון הבנק ומה צריך לדעת על הנושא? הנה כל התשובות

כך נראים ימי זיכרון מסביב לעולם

מי הנצחה לחיילים ונופלים מאפשרים לגבש את החברה וליצור מוקד הזדהות משותף. עם זאת, בכל מקום בעולם מציינים את ימי הזיכרון בצורה מעט שונה.

שומרים? כך תעבירו את השמירה הכי מהר שאפשר!

חלק מכם ככל הנראה שומרים ברגע זה וחלק ישמרו בעוד מספר שעות. אלו הדרכים הטובות ביותר להעביר את השמירה. את רובן, המפקדים שלכם לא יאהבו בכלל.

עוד בחיילים מצייצים

מפתיע: תפקיד חדש שיכול להפוך אתכם לכוכבי רשת

במאמרים קודמים עסקנו לא פעם בהשפעתו של העולם הדיגיטלי על צה"ל והחברה בישראל. המרחב הדיגיטלי בישראל מהווה כר נרחב של פעילות בכל נושא ורובד חברתי. דבר שמביא את צה"ל לנהוג בהתאם והביא להיווצרותו של תפקיד חדש שיש לאייש – משפיען רשת בצה"ל.

4 השיטות הנפוצות ביותר להוצאת גימלים

כמעט כל חייל בצה"ל ביקר במרפאות "ביקור רופא" או אצל רופא היחידה כדי להוציא גימלים ולאפשר לעצמו לנוח בבית עוד מספר ימים. לעומת החיילים שביקרו פעמים בודדות במרפאות, יש את אלו שנוהגים לבקר אותן באופן קבוע בצאת השבת. בדקנו עבורכם מהן השיטות הנבחרות של החיילים להוציא גימלים..

חוסל המחבל שביצע את הפיגוע המשולב בצומת אריאל וגיתי אבישר

נסגר החשבון עם המחבל שביצע את הפיגוע באריאל בתחילת השבוע. בתום מצוד ארוך, אותר המחבל בכפר ליד רמאללה - כוחות הביטחון קראו למחבל לצאת בידיים מורמות, אך המחבל בחר לפתוח באש לעברם. המחבל נורא למוות.

משכורת צבאית? כך תחסכו כסף

חיילים בשירות סדיר יכולים לחסוך ולדאוג לעתיד שלהם גם מהמשכורת הצבאית. איך עושים את זה בצורה נכונה, מה זה קשור לחשבון הבנק ומה צריך לדעת על הנושא? הנה כל התשובות

חם באתר

תקנון

הסכמה לתנאי השימוש: בכך שהנך ניגש ומשתמש באתרי האינטרנט idftweets.co.il (פורטל תוכן לחיילי צה"ל) ו - isoldier.co.il (מועדון ההטבות israeli soldier)  (להלן יקראו למען הנוחות האתרים/אתרי האיטנרנט או אתרי חיילים מצייצים) המנוהלים ע"י 'חיילים מצייצים מדיה בע"מ' (להלן: 'החברה') הינך מסכים להיות מחויב לתנאי השימוש שלהלן ולכל התנאים והתניות הכלולים ו/או מוזכרים בזה ולכל התנאים והתניות הנוספים המפורטים באתר אינטרנט זה, וכל התנאים הללו ייחשבו כאילו נתת להם הסכמתך. אם אינך מסכים לתנאים אלה, הנך מתבקש שלא להשתמש באתרים אלה. אם אינך מסכים לתנאים נוספים ספציפיים כלשהם שחלים על תוכן מסוים (כפי שהוא מוגדר להלן) או על עסקאות מיוחדות שמתבצעות דרך אתרי אינטרנט אלה, הנך מתבקש שלא להשתמש בחלקו של אתר האינטרנט המכיל תוכן כזה או שבאמצעותו אפשר לבצע אותן עסקאות, והנך מתבקש שלא להשתמש בתוכן כזה או לבצע עסקאות כאלה.

האתרים יהיו רשאים לשנות תנאי שימוש אלו מעת לעת. תנאי השימוש המעודכנים יהיו בתוקף ממועד פרסומם באתרי חיילים מצייצים. הנך מתבקש לבדוק בקביעות את תנאי השימוש המתפרסמים באתרי אינטרנט אלה על מנת לוודא שהינך מודע לכל התנאים החלים על השימוש באתרים אלה. כמו כן, תנאים ותניות ספציפיים עשויים לחול על תכנים, מוצרים, חומרים, שירותים או מידע ספציפיים הכלולים באתרי חיילים מצייצים או זמינים באמצעותו (להלן "תוכן") או על עסקאות המבוצעות באמצעות אתרים אלה. תנאים ספציפיים כגון אלה עשויים לבוא בנוסף לתנאי שימוש אלה או, אם וככל שהתוכן או הכוונה של תנאים ספציפיים אלה אינם עולים בקנה אחד עם התנאים הכלולים בתנאי שימוש אלו, תנאים ספציפיים אלה יבואו במקומם של תנאי שימוש אלו.

אתרי חיילים מצייצים שומרים לעצמם את הזכות לבצע שינויים או עדכונים המתייחסים לתוכן או לגופו של התוכן של אתרי האינטרנט או לפורמט של התוכן בכל עת ללא הודעה מראש. האתרים שומרים לעצמם את הזכות לבטל או להגביל את הגישה לאתרי האינטרנט מכל סיבה שהיא על פי שיקול דעתו הבלעדי.

אין לקשר לאתר תכנים פורנוגראפיים, תכנים המעודדים לגזענות או להפליה פסולה, או המנוגדים לחוק, או שפרסומם מנוגד לחוק או המעודדים פעילות המנוגדת לחוק.

הגולש רשאי להשתמש באתרים למטרות פרטיות ואישיות בלבד. אין להעתיק ולהשתמש, או לאפשר לאחרים להשתמש, בכל דרך אחרת בתכנים מתוך האתרים, לרבות באתרי אינטרנט אחרים, בפרסומים אלקטרוניים, בפרסומי דפוס וכיו"ב, לכל מטרה, בין מסחרית ובין שאינה מסחרית, שאיננה לצורך שימוש אישי ופרטי.

אתרי חיילים מצייצים לא יישאו בכל אחריות לכל נזק שייגרם כתוצאה מכל קישור לתכנים באתר ומכל הצגה או פרסום של תכנים כאמור בכל דרך אחרת. הגולש נושא באחריות המלאה והבלעדית לכל קישור, הצגה או פרסום של התכנים, שנעשו על ידו ומתחייב לשפות את האתר בגין כל נזק שייגרם כתוצאה מכך.

כל התוכן מסופק "כמו שהוא" (AS IS) ו"כמו שהוא זמין" (AS AVAILABLE). אתרי חיילים מצייצים מצהירים בזאת במפורש כי אינם אחראים לכל הצהרה או התחייבות מכל סוג שהוא, מפורשות או מרומזות, לרבות אך לא רק התחייבות להתאמה למטרה מסוימת כלשהי, לאי הפרה של זכויות צדדים שלישיים, או  בקשר לפעילותו של אתרים אלה זה או לתוכנם.

האתרים אינם מתחייבים ואינם מצהירים הצהרה כלשהי באשר לבטיחותו של אתרי אינטרנט אלה. הגולש מאשר כי כל מידע שנשלח באמצעות האתר עשוי להגיע לצדדים שלישיים.

חיילים מצייצים מדיה בע"מ אינה מתחייבת לכך שאתרי האינטרנט או השרתים התומכים באתרי אינטרנט אלה או כל תקשורת אלקטרונית שנשלחה על ידי האתרים הינם נקיים מוירוסים או מגורמים מזיקים אחרים כלשהם.

 

בשום מקרה לא יהיו האתרים או עמודים הקשורים אליהם, אחראים לנזקים ישירים, עקיפים, תוצאתיים, עונשיים (לרבות אך לא רק, נזקים בגין אובדן עסקים, חוזים, הכנסה, נתונים, מידע או הפסקהבניהול עסקים) אשר נובעים כתוצאה ו/או בקשר עם השימוש ו/או העדר היכולת להשתמש באתרי אינטרנט אלה או בתוכן, אף אם האתרים היו מודעים לאפשרות קיומם של נזקים מסוג זה. כל תביעה הנוגעת ו/או הקשורה לאתרי אינטרנט אלה תוגש ותינתן עליה הודעה בכתב למנהלי האתר לא יאוחר מתום שנה אחת (1) ממועד היווצרות עילת התביעה.

 

אתרי חיילים מצייצים עשויים לספק קישורים לאתרי אינטרנט אחרים אשר אינם בשליטתו של האתר. האתרים לא יהיו אחראים בשום מקרה לתוכנם של אותם אתרי אינטרנט. אתרי חיילים מצייצים מספקים קישורים אלה רק לנוחותם של משתמשי אתרי אינטרנט אלה, והכללתו של קישור כלשהו לאתרי אינטרנט כלשהם  לא מהווה הסכמה של האתר לתוכנם של אתרי אינטרנט אלו.

 

כל חומר או מידע שיישלחו באמצעות ו/או בקשר עם אתרי אינטרנט אלה לרבות דרך לשנונית צור קשר, מייל, הודעות פרטיות ברשתות החברתיות, פנייה ישירה למנהלי האתרים (להלן "חומרים של המשתמש")  ייחשבו כאילו אינם סודיים ואין עליהם קניין, ויהיו כפופים לעקרונות מדיניות השמירה על פרטיות. האתרים יהיו רשאים להשתמש, על פי שיקול דעתם בחומרים של המשתמש, בכל מקום בעולם, ללא שיהיו מחוייבים בפיצוי כלשהו, וכשהם חופשיים מכל זכויות מוסריות, זכויות קניין רוחני ו/או זכויות קניין אחרות באותם חומרים של המשתמש או בקשר עמם..

 

אתרי חיילים מצייצים מעודדים את חופש הדיבור ואת קיומו של דיון פורה באתרים, תוך השתתפות פעילה של הגולש ושל יתר משתמשי האתרים בהם. יחד עם זאת, על מנת לאפשר את קיומו של שיח תרבותי וענייני ולמנוע ניצול לרעה של האפשרויות הפתוחות בפני הגולש להתבטא באתר, רשאי האתר לבדוק את התכנים הללו לפני פרסומם. בדיקות כאלה תעשינה אך ורק כדי לנסות למנוע פרסום דברי-נאצה, איומים, ביטויים של גסות רוח וכן תכנים שהם בלתי חוקיים על פניהם בלא צורך בהפעלת שיקול דעת משפטי.

 

עם זאת, האתרים אינם נושאים בכל אחריות לתכנים האלה, והאחריות הבלעדית להם ולכל תוצאה הנובעת מהם חלה על המשתמש ו/או הגולש שמסרם לפרסום. תכנים אלה אינם מבטאים את דעת האתרים או עמדתו ואין בפרסומם כל ערובה לתקפותם, אמינותם, דיוקם או חוקיותם.

 

על הגולש ו/או המשתמש חלה האחריות המלאה והבלעדית לכל תוצאה שתנבע מהפרסום באתרי חיילים מצייצים (לרבות בחשבונות הפייסבוק והאינסטגרם של האתרים) בעת שיגור או מסירת תכנים לפרסום. על הגולש ו/או המשתמש נאסר לפרסם באתר את התכנים הבאים:

 

כל תוכן הידוע לגולש ו/או למשתמש שהוא שקרי, מטעה או מסולף;

כל תוכן הפוגע בזכויות קנייניות של אחרים או מפר אותן - לרבות זכויות יוצרים וסימני מסחר;

כל תוכן פורנוגראפי או בעל אופי מיני בוטה;

כל תוכן הנוגע לקטינים ומזהה אותם, את פרטיהם האישיים או את מענם ודרכי ההתקשרות עימם;

כל תוכנת מחשב, קוד מחשב או יישום הכוללים נגיף-מחשב ("וירוס"), לרבות תוכנות-עוינות הידועות כסוס-טרויאני, תולעים (Worms), ואנדלים (Vandals), יישומים מזיקים (Malicious Applications) וכיו"ב;

סיסמאות, שמות משתמש ופרטים אחרים, המאפשרים שימוש בתוכנות מחשב, קבצים דיגיטאליים, אתרי אינטרנט או שירותים, הטעונים הרשמה או תשלום, בלא תשלום או הרשמה כאמור;

כל תוכן המהווה לשון הרע על אדם, או הפוגע בפרטיותו, או בשמו הטוב;

כל תוכן המזהה אישית אנשים אחרים, מבלי שנתנו את הסכמתם לפרסום זהותם;

כל תוכן בעל אופי או תוכן טורדני, מעליב, עוין, מאיים או גס רוח;

כל תוכן שיש בו, או הוא מעודד לגזענות, או אפליה פסולה על בסיס גזע, מוצא, צבע עור, עדה, לאומיות, דת, מין, עיסוק, נטייה מינית, מחלה, נכות גופנית או נפשית, אמונה, השקפה פוליטית, או מעמד חברתי-כלכלי.

כל תוכן המעודד ביצוע עבירה פלילית או עלול להוות בסיס לתביעה או אחריות אזרחית;

כל תוכן העלול להטעות צרכן;

כל תוכן בעל אופי פרסומי או מסחרי;

כל תוכן המנוגד לכללי השימוש המקובלים באינטרנט או העלול לגרום נזק או לפגוע במשתמשי אינטרנט בכלל, ובמשתמשי האתרים בפרט;

כל תוכן שהגישה אליו חסומה באמצעות סיסמה וכיו"ב, ואינה מתאפשרת באופן חופשי לכל משתמשי האינטרנט;

 

אתרי חיילים מצייצים רשאים לסרב לפרסם, או למחוק לאלתר כל תוכן שמסרת לפרסום בכל עת שתמצא כי הפרת תנאי שימוש אלה או שעשית מעשה או מחדל הפוגע או עלול לפגוע בשירותים הניתנים באתרים, במשתמשיהם, או מי מטעמם. בנוסף, האתרים יהיו רשאים במקרה זה למנוע מהגולש ו/או מהמשתמש פרסום תכנים נוספים באתר ו/או בעמודים הקשורים אליו. הוראות סעיף זה מוסיפות על זכויות האתרים לפי כל דין.

 

החליטו אתרי חיילים מצייצים לפרסם תוכן שמסרת - יהיו רשאים לערוך כל תוכן כזה, לפי שיקול דעתם המוחלט ובכלל זה לקצרו.

 

התכנים שהגולש ימסור לפרסום באתר יהיו חשופים לכל משתמשי האתרים בפרט והאינטרנט בכלל. על הגולש ו/או המשתמש לנהוג בתבונה ובזהירות במסירת פרטים אישיים (כדוגמת כתובת או מספר טלפון) וכן בתגובות ובפניות שיתקבלו באתרים בעקבות השימוש באתרים או פרסום איזה מפרטיו. 

 

האתרים מעודדים את הגולש ו/או המשתמש להתייחס בזהירות ובביקורתיות לתכנים שמתפרסמים באתרי חיילים מצייצים, ובכלל זה לתכנים שמפרסמים משתמשים באתרים. על הגולש ו/או המשתמש להתייחס לתכנים אלה בזהירות ובקפידה. התכנים אינם מתפרסמים מטעמו של האתר, ולפיכך האתרים אינם אחראים למהימנותם, אמינותם, דיוקם או שלמותם ואינם אחראים לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם. זכור תמיד כי תכנים כאלה אינם תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע מתאימים, כדוגמת עורכי דין, רופאים, בעלי מקצוע מוסמכים וכיו"ב, במקום שהתייעצות כזאת נדרשת.

OK

התחברות

התחברות רגילה

שכחת סיסמה?לחץ כאן עדיין לא רשום?הירשם כאן

הרשמה לאתר

הרשמה רגילה

כבר רשום? התחבר כאן

הרשמה לאתר

הרשמה לאתר