5 יועצים שיעזרו לך לפתח את העסק

מערכת חיילים מצייצים 08.07.2019

פיתוח עסקי הוא מהלך משמעותי וחיוני לכל ארגון המעוניין למנף את עצמו ולהצליח בשוק התחרותי.מדובר במהלך מקצועי לכל דבר שיש לתכננו ולבצעו בקפידה, תוך הסתייעות בייעוץ וליווי של יועצים מקצועיים מתחומים שונים. הכירו את החמישייה הפותחת, שיכולה לתרגם את צמד המילים "פיתוח עסקי" להצלחה מוכחת בשטח.
מערכת חיילים מצייצים 08.07.2019

 יועץ ארגוני

ליועץ ארגוני יש תפקיד חשוב בתהליך הפיתוח העסקי של ארגונים, בין אם כאלה המעוניינים למנף את עצמם ובין אם כאלה שמבקשים להמציא את עצמם מחדש. היועץ הארגוני לומד את הארגון, מאפיין ומאבחן את צרכיו ומטרותיו, ופועל בשיתוף עם מנהליו להוביל וליישם שינויים שעשויים להניב תוצאות פורצות דרך. הוא עושה זאת תוך העצמת היכולות הניהוליות של מנהלים ועובדים, פיתוח ההון הארגוניומיצוי הפוטנציאל למצוינות ארגונית.

יועץ ארגוני טוב ייתן בידי מנהלי הארגון תכניות, כלים וידע שיסייעו להם להניע את מהלך הפיתוח העסקי בצורה המיטבית: יצירת אג'נדה אסטרטגית הכוללת מיקוד ותעדוף, מיתוג ומיצוב, פיתוח תהליכי למידה והדרכה, תמיכה טכנולוגית, הטמעת מערכות מידע ועוד. ייעוץ ארגוני מקצועי יכול להציב כל עובד ומנהל בארגון בעמדת מפתח, שפותחת את הדלתות להשגת המטרה המשותפת ולפיתוח עסקי שכולם ייהנו ממנו.

איש שיווק

לפעולות שיווק, פרסום ומכירות יש תפקיד דינמי ביותר בשדה העסקי. מהלך של פיתוח עסקי חייב להיעשות בד בבד עםפעילות שיווק מתוכננת, נכונה ויצירתית, שנוגעת בכל נקודת השקה עם הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים. שיווק מוצלח יעשה את ההבדל בין צעד מהוסס ומוגבל של פיתוח עסקי לבין ריצת מרתון שפורצת קדימה וסוחפת איתהמעגל לקוחות מתרחב ותוצאות עסקיות משופרות.

לפיתוח עסקי מוצלח נדרש איש שיווק מקצועי, ששולט בתורות השיווק העדכניות ובמגוון אפיקי התדמית והפרסום, השיווק וקידום המכירות. יועץ שיווקי כזה ילווה את תהליך הפיתוח העסקי בריכוז של כל החשיבה האסטרטגית, התכנון, מהלכי הביצוע וכן המעקב אחר התוצאות.ניהול השיווק כולל קשת רחבה של פעולות חיוניות: ניהול הפרסום ויחסי הציבור, בניית תכנית עסקית, יצירת מיתוג וזהות ארגונית, ניהול קשרי לקוחות, הקמה ותפעול של מועדוני לקוחות, מערכים טלפוניים למכירה ושירות ועוד.

רואה חשבון/יועץ כלכלי

מהלכים של פיתוח עסקי כרוכים תמיד גם בצעדים פיננסיים משמעותיים, הקצאת תקציבים לפיתוח ולקיחת סיכונים מחושבים. על מנת לבצע את הפיתוח העסקי בצורה אחראית, כאשר כל הסיכונים הכרוכים בפיתוח ובחדשנות יהיו מרושתים ברשתות ביטחון, נדרש ייעוץ כלכלי ופיננסי מאיש המקצוע הייעודי לכך – רואה החשבון.

רואי חשבון המספקים ייעוץ כלכלי יכולים להציע סל שירותים עשיר לחברות שעוברות תהליך של פיתוח עסקי. הסל הזה כולל ליווי וייצוג של הארגון מול המערכת הבנקאית, שירותי ניהול כספים,  סיוע במו"מ עם גורמים עסקיים, עריכת תקציב וביצוע של בקרה תקציבית, הכנת תכניות התייעלות והבראה, ביצוע ניתוחי שוק והערכות שווי, ייעוץ בביצוע עסקאות לרבות התייחסות להיבטי כדאיות כלכלית, מיסוי, כתיבת תכניות מימון וסיוע בגיוס הון.

עורך דין

למהלך של פיתוח עסקי יש היבטים משפטיים שונים, המחייבים קבלת ייעוץ משפטי צמוד ומותאם. עורך דין המתמחה בייעוץ משפטי לעסקים, יוכל לסייע במציאת פתרונות משפטיים יצירתיים לכל מהלך עסקי בהתאם לצרכיו של בעל החברה. כאשר מדובר במהלך ייזום או פיתוח עסקי, לליווי המשפטי-עסקי יש מקום חשוב בלקיחת החלטות, שעשויות להשפיע על המהלכים העסקיים לטווח קצר וארוך. יועץ משפטי פועל להתאמת המערכת ההסכמית, תוך התייחסות לתרחישים אופציונליים כגון גיוס משקיעים, צירוף שותפיםוכו'. כמו כן, חשוב לדעת כי העולם העסקיהמודרני משופע בדינים, פרוצדורות ודרישות רגולטוריות, שבכוחם להצר צעדים עסקיים. לפיכך, במסגרת פיתוח עסקי, חשוב להסתייע בעורך דין שיוכל לבחון, לעצב ולהתאים כל צעד  וצעד לדרישות הדינים שחלים בתחום,ולסלול לבעל העסק דרך חלקה למימוש כל הצעדים הנדרשים לפיתוח.

 

מאמן עסקי

בשנים האחרונות, האימון העסקי הפך לכלי חשוב בידי יזמים, מנהלים, עובדים, עצמאיים ובעלי עסקים. מאמן עסקי יכול ללוות תהליך פיתוח עסקי בתהליך אימוני בו יגובש חזון עסקי, ניהולי ואישי. בעזרת אימון עסקי ניתן לשכלל מיומנויות ויכולות ניהוליות של הנעת עובדים, הגברת אפקטיביות בעבודה,ניהול זמן נכון, קבלת החלטות מושכלות, יצירת תקשורת נכונה ועוד.

בעלי עסקים המעוניינים בהרחבת העסק ובפיתוחו, עובדים עם המאמן העסקי על ניתוח כל היבטי העסק ועל פיתוח צורת עבודה הולמת, שתוביל להשגת תוצאות, הגדלת מעגל הלקוחות, גביית כספים מסודרת, ניהול מלאי יעיל, ופעולות אחרות שיבטיחו את הצלחתו של העסק.

מאמן עסקי מספק כלים לקבלת החלטות חשובות, שיכולות להיות גורליות במהלך של פיתוח עסקי. מאמן טוב יכול למנף כישורים של כל איש עסקים על ידי זיהוי נקודות האיכות שלו והעצמתן, ובניית תכנית מסודרת מותאמת אישית לאופיו, לצרכיו ולמטרותיו בנקודת זמן מסוימת.באפשרותו לצייד את איש העסקים בכלים יעילים שיסייעו לו  להתמודד בצורה המיטבית עם סיטואציות שעד עתה לא נדרש לעמוד בפניהן – ושהוא עתיד לפגוש בהן בתהליך הפיתוח העסקי. בעזרת מאמן עסקי טוב, ניתן ללכת בצורה בטוחה ובעיניים פקוחות לתהליך של פיתוח וצמיחה עסקית.

אולי יעניין אותך גם

חם באתר

תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי שימוש

שלח

עוד במדור רץ ברשת

4 השיטות הנפוצות ביותר להוצאת גימלים

כמעט כל חייל בצה"ל ביקר במרפאות "ביקור רופא" או אצל רופא היחידה כדי להוציא גימלים ולאפשר לעצמו לנוח בבית עוד מספר ימים. לעומת החיילים שביקרו פעמים בודדות במרפאות, יש את אלו שנוהגים לבקר אותן באופן קבוע בצאת השבת. בדקנו עבורכם מהן השיטות הנבחרות של החיילים להוציא גימלים..

משכורת צבאית? כך תחסכו כסף

חיילים בשירות סדיר יכולים לחסוך ולדאוג לעתיד שלהם גם מהמשכורת הצבאית. איך עושים את זה בצורה נכונה, מה זה קשור לחשבון הבנק ומה צריך לדעת על הנושא? הנה כל התשובות

חשבנו שזו רק שמועה: התפקידים ההזויים ביותר בצה"ל

כולנו מכירים את אותן השמועות על חיילים שמשרתים כ"מש"ק ממטרות" או אחראי מעליות בקריה. הכירו את החיילים שעושים קסמים, מתקלטים, מתדלקים ומאפרים במהלך השירות שלהם.

5 מתנות שחרור מיוחדות

המתנה המושלמת היא כזו שמקבל המתנה רוצה אבל לא יקנה לעצמו. מכירים מישהו שמשתחרר בקרוב ורוצים להפתיע אותו עם משהו מקורי ומיוחד? הנה כמה הצעות

עוד בחיילים מצייצים

חם באתר

תקנון

הסכמה לתנאי השימוש: בכך שהנך ניגש ומשתמש באתרי האינטרנט idftweets.co.il (פורטל תוכן לחיילי צה"ל) ו - isoldier.co.il (מועדון ההטבות israeli soldier)  (להלן יקראו למען הנוחות האתרים/אתרי האיטנרנט או אתרי חיילים מצייצים) המנוהלים ע"י 'חיילים מצייצים מדיה בע"מ' (להלן: 'החברה') הינך מסכים להיות מחויב לתנאי השימוש שלהלן ולכל התנאים והתניות הכלולים ו/או מוזכרים בזה ולכל התנאים והתניות הנוספים המפורטים באתר אינטרנט זה, וכל התנאים הללו ייחשבו כאילו נתת להם הסכמתך. אם אינך מסכים לתנאים אלה, הנך מתבקש שלא להשתמש באתרים אלה. אם אינך מסכים לתנאים נוספים ספציפיים כלשהם שחלים על תוכן מסוים (כפי שהוא מוגדר להלן) או על עסקאות מיוחדות שמתבצעות דרך אתרי אינטרנט אלה, הנך מתבקש שלא להשתמש בחלקו של אתר האינטרנט המכיל תוכן כזה או שבאמצעותו אפשר לבצע אותן עסקאות, והנך מתבקש שלא להשתמש בתוכן כזה או לבצע עסקאות כאלה.

האתרים יהיו רשאים לשנות תנאי שימוש אלו מעת לעת. תנאי השימוש המעודכנים יהיו בתוקף ממועד פרסומם באתרי חיילים מצייצים. הנך מתבקש לבדוק בקביעות את תנאי השימוש המתפרסמים באתרי אינטרנט אלה על מנת לוודא שהינך מודע לכל התנאים החלים על השימוש באתרים אלה. כמו כן, תנאים ותניות ספציפיים עשויים לחול על תכנים, מוצרים, חומרים, שירותים או מידע ספציפיים הכלולים באתרי חיילים מצייצים או זמינים באמצעותו (להלן "תוכן") או על עסקאות המבוצעות באמצעות אתרים אלה. תנאים ספציפיים כגון אלה עשויים לבוא בנוסף לתנאי שימוש אלה או, אם וככל שהתוכן או הכוונה של תנאים ספציפיים אלה אינם עולים בקנה אחד עם התנאים הכלולים בתנאי שימוש אלו, תנאים ספציפיים אלה יבואו במקומם של תנאי שימוש אלו.

אתרי חיילים מצייצים שומרים לעצמם את הזכות לבצע שינויים או עדכונים המתייחסים לתוכן או לגופו של התוכן של אתרי האינטרנט או לפורמט של התוכן בכל עת ללא הודעה מראש. האתרים שומרים לעצמם את הזכות לבטל או להגביל את הגישה לאתרי האינטרנט מכל סיבה שהיא על פי שיקול דעתו הבלעדי.

אין לקשר לאתר תכנים פורנוגראפיים, תכנים המעודדים לגזענות או להפליה פסולה, או המנוגדים לחוק, או שפרסומם מנוגד לחוק או המעודדים פעילות המנוגדת לחוק.

הגולש רשאי להשתמש באתרים למטרות פרטיות ואישיות בלבד. אין להעתיק ולהשתמש, או לאפשר לאחרים להשתמש, בכל דרך אחרת בתכנים מתוך האתרים, לרבות באתרי אינטרנט אחרים, בפרסומים אלקטרוניים, בפרסומי דפוס וכיו"ב, לכל מטרה, בין מסחרית ובין שאינה מסחרית, שאיננה לצורך שימוש אישי ופרטי.

אתרי חיילים מצייצים לא יישאו בכל אחריות לכל נזק שייגרם כתוצאה מכל קישור לתכנים באתר ומכל הצגה או פרסום של תכנים כאמור בכל דרך אחרת. הגולש נושא באחריות המלאה והבלעדית לכל קישור, הצגה או פרסום של התכנים, שנעשו על ידו ומתחייב לשפות את האתר בגין כל נזק שייגרם כתוצאה מכך.

כל התוכן מסופק "כמו שהוא" (AS IS) ו"כמו שהוא זמין" (AS AVAILABLE). אתרי חיילים מצייצים מצהירים בזאת במפורש כי אינם אחראים לכל הצהרה או התחייבות מכל סוג שהוא, מפורשות או מרומזות, לרבות אך לא רק התחייבות להתאמה למטרה מסוימת כלשהי, לאי הפרה של זכויות צדדים שלישיים, או  בקשר לפעילותו של אתרים אלה זה או לתוכנם.

האתרים אינם מתחייבים ואינם מצהירים הצהרה כלשהי באשר לבטיחותו של אתרי אינטרנט אלה. הגולש מאשר כי כל מידע שנשלח באמצעות האתר עשוי להגיע לצדדים שלישיים.

חיילים מצייצים מדיה בע"מ אינה מתחייבת לכך שאתרי האינטרנט או השרתים התומכים באתרי אינטרנט אלה או כל תקשורת אלקטרונית שנשלחה על ידי האתרים הינם נקיים מוירוסים או מגורמים מזיקים אחרים כלשהם.

 

בשום מקרה לא יהיו האתרים או עמודים הקשורים אליהם, אחראים לנזקים ישירים, עקיפים, תוצאתיים, עונשיים (לרבות אך לא רק, נזקים בגין אובדן עסקים, חוזים, הכנסה, נתונים, מידע או הפסקהבניהול עסקים) אשר נובעים כתוצאה ו/או בקשר עם השימוש ו/או העדר היכולת להשתמש באתרי אינטרנט אלה או בתוכן, אף אם האתרים היו מודעים לאפשרות קיומם של נזקים מסוג זה. כל תביעה הנוגעת ו/או הקשורה לאתרי אינטרנט אלה תוגש ותינתן עליה הודעה בכתב למנהלי האתר לא יאוחר מתום שנה אחת (1) ממועד היווצרות עילת התביעה.

 

אתרי חיילים מצייצים עשויים לספק קישורים לאתרי אינטרנט אחרים אשר אינם בשליטתו של האתר. האתרים לא יהיו אחראים בשום מקרה לתוכנם של אותם אתרי אינטרנט. אתרי חיילים מצייצים מספקים קישורים אלה רק לנוחותם של משתמשי אתרי אינטרנט אלה, והכללתו של קישור כלשהו לאתרי אינטרנט כלשהם  לא מהווה הסכמה של האתר לתוכנם של אתרי אינטרנט אלו.

 

כל חומר או מידע שיישלחו באמצעות ו/או בקשר עם אתרי אינטרנט אלה לרבות דרך לשנונית צור קשר, מייל, הודעות פרטיות ברשתות החברתיות, פנייה ישירה למנהלי האתרים (להלן "חומרים של המשתמש")  ייחשבו כאילו אינם סודיים ואין עליהם קניין, ויהיו כפופים לעקרונות מדיניות השמירה על פרטיות. האתרים יהיו רשאים להשתמש, על פי שיקול דעתם בחומרים של המשתמש, בכל מקום בעולם, ללא שיהיו מחוייבים בפיצוי כלשהו, וכשהם חופשיים מכל זכויות מוסריות, זכויות קניין רוחני ו/או זכויות קניין אחרות באותם חומרים של המשתמש או בקשר עמם..

 

אתרי חיילים מצייצים מעודדים את חופש הדיבור ואת קיומו של דיון פורה באתרים, תוך השתתפות פעילה של הגולש ושל יתר משתמשי האתרים בהם. יחד עם זאת, על מנת לאפשר את קיומו של שיח תרבותי וענייני ולמנוע ניצול לרעה של האפשרויות הפתוחות בפני הגולש להתבטא באתר, רשאי האתר לבדוק את התכנים הללו לפני פרסומם. בדיקות כאלה תעשינה אך ורק כדי לנסות למנוע פרסום דברי-נאצה, איומים, ביטויים של גסות רוח וכן תכנים שהם בלתי חוקיים על פניהם בלא צורך בהפעלת שיקול דעת משפטי.

 

עם זאת, האתרים אינם נושאים בכל אחריות לתכנים האלה, והאחריות הבלעדית להם ולכל תוצאה הנובעת מהם חלה על המשתמש ו/או הגולש שמסרם לפרסום. תכנים אלה אינם מבטאים את דעת האתרים או עמדתו ואין בפרסומם כל ערובה לתקפותם, אמינותם, דיוקם או חוקיותם.

 

על הגולש ו/או המשתמש חלה האחריות המלאה והבלעדית לכל תוצאה שתנבע מהפרסום באתרי חיילים מצייצים (לרבות בחשבונות הפייסבוק והאינסטגרם של האתרים) בעת שיגור או מסירת תכנים לפרסום. על הגולש ו/או המשתמש נאסר לפרסם באתר את התכנים הבאים:

 

כל תוכן הידוע לגולש ו/או למשתמש שהוא שקרי, מטעה או מסולף;

כל תוכן הפוגע בזכויות קנייניות של אחרים או מפר אותן - לרבות זכויות יוצרים וסימני מסחר;

כל תוכן פורנוגראפי או בעל אופי מיני בוטה;

כל תוכן הנוגע לקטינים ומזהה אותם, את פרטיהם האישיים או את מענם ודרכי ההתקשרות עימם;

כל תוכנת מחשב, קוד מחשב או יישום הכוללים נגיף-מחשב ("וירוס"), לרבות תוכנות-עוינות הידועות כסוס-טרויאני, תולעים (Worms), ואנדלים (Vandals), יישומים מזיקים (Malicious Applications) וכיו"ב;

סיסמאות, שמות משתמש ופרטים אחרים, המאפשרים שימוש בתוכנות מחשב, קבצים דיגיטאליים, אתרי אינטרנט או שירותים, הטעונים הרשמה או תשלום, בלא תשלום או הרשמה כאמור;

כל תוכן המהווה לשון הרע על אדם, או הפוגע בפרטיותו, או בשמו הטוב;

כל תוכן המזהה אישית אנשים אחרים, מבלי שנתנו את הסכמתם לפרסום זהותם;

כל תוכן בעל אופי או תוכן טורדני, מעליב, עוין, מאיים או גס רוח;

כל תוכן שיש בו, או הוא מעודד לגזענות, או אפליה פסולה על בסיס גזע, מוצא, צבע עור, עדה, לאומיות, דת, מין, עיסוק, נטייה מינית, מחלה, נכות גופנית או נפשית, אמונה, השקפה פוליטית, או מעמד חברתי-כלכלי.

כל תוכן המעודד ביצוע עבירה פלילית או עלול להוות בסיס לתביעה או אחריות אזרחית;

כל תוכן העלול להטעות צרכן;

כל תוכן בעל אופי פרסומי או מסחרי;

כל תוכן המנוגד לכללי השימוש המקובלים באינטרנט או העלול לגרום נזק או לפגוע במשתמשי אינטרנט בכלל, ובמשתמשי האתרים בפרט;

כל תוכן שהגישה אליו חסומה באמצעות סיסמה וכיו"ב, ואינה מתאפשרת באופן חופשי לכל משתמשי האינטרנט;

 

אתרי חיילים מצייצים רשאים לסרב לפרסם, או למחוק לאלתר כל תוכן שמסרת לפרסום בכל עת שתמצא כי הפרת תנאי שימוש אלה או שעשית מעשה או מחדל הפוגע או עלול לפגוע בשירותים הניתנים באתרים, במשתמשיהם, או מי מטעמם. בנוסף, האתרים יהיו רשאים במקרה זה למנוע מהגולש ו/או מהמשתמש פרסום תכנים נוספים באתר ו/או בעמודים הקשורים אליו. הוראות סעיף זה מוסיפות על זכויות האתרים לפי כל דין.

 

החליטו אתרי חיילים מצייצים לפרסם תוכן שמסרת - יהיו רשאים לערוך כל תוכן כזה, לפי שיקול דעתם המוחלט ובכלל זה לקצרו.

 

התכנים שהגולש ימסור לפרסום באתר יהיו חשופים לכל משתמשי האתרים בפרט והאינטרנט בכלל. על הגולש ו/או המשתמש לנהוג בתבונה ובזהירות במסירת פרטים אישיים (כדוגמת כתובת או מספר טלפון) וכן בתגובות ובפניות שיתקבלו באתרים בעקבות השימוש באתרים או פרסום איזה מפרטיו. 

 

האתרים מעודדים את הגולש ו/או המשתמש להתייחס בזהירות ובביקורתיות לתכנים שמתפרסמים באתרי חיילים מצייצים, ובכלל זה לתכנים שמפרסמים משתמשים באתרים. על הגולש ו/או המשתמש להתייחס לתכנים אלה בזהירות ובקפידה. התכנים אינם מתפרסמים מטעמו של האתר, ולפיכך האתרים אינם אחראים למהימנותם, אמינותם, דיוקם או שלמותם ואינם אחראים לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם. זכור תמיד כי תכנים כאלה אינם תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע מתאימים, כדוגמת עורכי דין, רופאים, בעלי מקצוע מוסמכים וכיו"ב, במקום שהתייעצות כזאת נדרשת.

OK

התחברות

התחברות רגילה

שכחת סיסמה?לחץ כאן עדיין לא רשום?הירשם כאן

הרשמה לאתר

הרשמה רגילה

כבר רשום? התחבר כאן

הרשמה לאתר

הרשמה לאתר