אחרי השחרור: טיול מחוף לחוף - הכל מתחיל בהוצאת ויזה לארצות הברית

מערכת חיילים מצייצים 14.05.2018

אפסנתם בחזרה את מדי הא', גזרתם את החוגר ונפרדתם מצבא ההגנה לישראל? כלומר, נפרדתם לעת עתה, עד שתתבקשו לעלות על מדי ה-ב' ולהגיע למילואים. אם כך, מה השלב הבא לאחר שסוף כל סוף נפרדתם מהשמירות, ההקפצות, המגדלים, הפטרולים ומהמסדרים? אין צורך ברמיזות, אנו יודעים שאתם מתכננים את הטיול הגדול שלכם עוד מהיום שבו התגייסתם. כעת, כשאתם כבר בשלהי תכנון טיול לארה"ב בפועל, כדאי שתתחילו מהצעד העיקרי והבסיסי – הוצאת ויזה. אל דאגה, בהמשך הטקסט תוכלו לשוב ולפנטז על הנופים המרהיבים ועל האטרקציות הרבות שיהיו מנת חלקכם.
מערכת חיילים מצייצים 14.05.2018

בדרך לארה"ב עוצרים, בקרוב, בירושלים

דונלד טראמפ, האיש והבלורית, מכהן מינואר 2017 כנשיא ארצות הברית ה-45 במספר. חברה הקרוב של ארץ ישראל, חמסה-חמסה, הינו הנשיא האמריקאי הראשון שהכיר רשמית בירושלים כבירתה של ישראל, והורה להעביר את שגרירות ארצות הברית מתל אביב לבירתה, ירושלים. הכנות אשר נמצאות בעיצומן ומהוות אבן בניין נוספת בהכרתה המדינית של ישראל. אם כך, נכון לזמן זה שגרירות ארה"ב נמצאת בתל אביב אך ממש בימים אלה צפויה לעבור לירושלים באופן רשמי,יחד עם זאת הוצאת ויזה לארה"ב ניתן יהיה להוציא גם בירושלים וגם בארה"ב. אך רגע לפני שתעלו על ההגה ותצאו, ישנם מספר צעדים שעליכם לבצע קודם.

סוגי הוויזה

ישנם סוגים רבים של ויזות לארה"ב. חשוב לשים לב לכך שהוויזה מונפקת לשם מטרה מסוימת, ואינה מאפשרת לכם להשתמש בוויזה לצורך מטרות נוספות. כלומר, במידה שהוצאתם ויזת תיירות, אינכם מורשים לשהות בארה"ב מעבר לפרק הזמן שהוקצב לכם וכן אינכם יכולים לעבוד בארה"ב. הנה מספר סוגי ויזה -

ויזת תיירות – הוויזה הסטנדרטית שתקפה בדרך כלל למשך כ-10 שנים ונועדה לאפשר לכם להגיע לארה"ב למטרות תיירות וטיפול רפואי.

ויזת סטודנט – סטודנטים אשר התקבלו ללימודים אקדמאיים או מקצועיים בארה"ב יורשו לשהות בארה"ב למשך זמן הלימודים. בסיום הלימודים, יפוג תוקפה של הוויזה.

ויזת עסקים – ויזה המונפקת לאנשי עסקים הנדרשים להגיע לארה"ב למטרות פגישות עסקים, כנסים מקצועיים וכן ועידות.

שהות בארה"ב ללא ויזה מתאימה תיחשב כשהות בלתי חוקית והיא עשויה להסתיים בסילוקכם מארה"ב לצמיתות.

התהליך להוצאת הוויזה

תחילתו של התהליך להוצאת הוויזה הוא במילוי טופס מקוון, DS-160, הנמצא באתר השגרירות האמריקאית. שימו לב, עליכם לקחת את מילוי הטופס ברצינות רבה, שכן השמטת פרטים, מסירת פרטים שגויים או סתירות מידע עשויות להוביל לפסילה מידית. לכן, פנו זמן כדי למלא את הטופס בכובד ראש. את הטופס יש למלא באנגלית.

לאחר סיום מילוי הטופס תתבקשו לשלם אגרה על סך 160 דולרים (537.7 ₪ נכון לרגע זה) ולהיכנס לאתר השגרירות כדי לקבוע ריאיון בשגרירות האמריקאית.

רצוי להתחיל בתהליך הוצאת הוויזה בהקדם האפשרי משום שהתהליך עשוי להתעכב.

מתכוננים לריאיון

לריאיון בשגרירות חשוב להגיע עם כלל המסמכים שנדרשתם להמציא, שתי תמונות פספורט בגודל 5*5 ותשלום האגרה. שימו לב, תהליך הוצאת הוויזה דורש בין כה וכה מסע ביורוקרטי מקיף ומייגע, אך עבור צעירים מדובר בתהליך קשה שבעתיים.

ארה"ב רואה בחיילים משוחררים ובצעירים אוכלוסיית יעד שיש להתנהג אליה בזהירות מהסיבה הפשוטה – הם יכולים לנצל את מעמד השהייה בארה"ב כדי לנסות להשתקע בארה"ב, לעשות קצת כסף וליהנות מהחלום האמריקאי של דוד סם.

לכן, כדי למקסם את סיכוייכם, הגיעו לבושים באופן ייצוגי (לא, אינכם חייבים להגיע עם חליפת חתן) ונסו להמציא את כל המסמכים שיעידו על קשריכם העמוקים לארץ ישראל. שרשרת מגן דוד לא תספיק לכם בשלב זה, לכן אישורי עבודה חתומים, מכתבים חתומים מהמנהל המאשרים על כך שהוא ממתין לשובכם מהשהייה לארה"ביתרמו. גם טופסי רישום לפסיכומטרי או לתחילת הלימודים יסייעו.

לשגרירות האמריקאית מומלץ להגיע רגועים וסבלניים. סביר להניח שתיאלצו להמתין שעות ארוכות בתור ועל כן קבלו זאת בהבנה ובסבלנות (זה לא הזמן לצאת מהכלים "ולדרוש שוקולדים" למשל). זכרו שבריאיון תתבקשו לענות על שאלות ועל כן ענו על כולן בכנות, בפירוט ובהבנה. זכרו שגם שפת גופכם משפיעה רבות על התרשמותו של המראיין מכם ולכן השתדלו לשמור על שפת גוף פתוחה, בטוחה ומכובדת.

אם חלילה, טפו טפו, נפסלה בקשתכם, תתבקשו להמתין חצי שנה בטרם תוכלו להגיש בקשה נוספת.

מסתייעים בסוכנות סיוע מקצועית

קיימות בארץ סוכנויות וחברות המסייעות בתהליך הוצאת הוויזה והן בהחלט עשויות לתרום לכם. ראשית, בואו נודה בכך, אנגלית היא לא שפת האם שלנו ולכן מילוי הטופס עשויה להיות משימה לא פשוטה הדורשת דיוק רב. במקרה זה, סוכנות מקצועית תישלח לכם את טופס ה-DS160 מתורגם לעברית ובסופו תתרגם את הטופס הממולא לאנגלית. לאחר מכן, הסוכנות המקצועית תוכל לסייע לכם בקביעת הריאיון וכן לנצל את קשריה כדי לתאם לכם מועד פנוי במהירות בעת הצורך.

אחת הסוכנויות המובילות בישראל, עם ניסיון רב בהוצאת ויזה לארצות הברית ואלפי לקוחות מרוצים שניתן לקרוא את המלצותיהם באתר היא חברת VISA-USA  אליה תוכלו להגיע בלחיצה על הקישור הבא: www.visa-usa.co.il

הידד, פותחים את המפה

סיימנו עם הביורוקרטיה והגענו לשלב הכיפי. לאחר שצלחתם את תהליך הוצאת הוויזה בהצלחה (מחזיקים לכם אצבעות), הגיע הזמן לתכנן את היעדים המגניבים. הנה רשימה של כל מה שאסור לכם לפספס.

קליפורניה

קליפורניה גובלת במדינות רבות, דרומית לה נמצא גבול מקסיקו ומערבית לה נמצא האוקיינוס השקט. קליפורניה מציעה הכול מהכול למטייליה. מוקדי תרבות ענקיים ומרכזיים, אתרי טבע מפליאים ביופיים, גנים לאומיים, מרחצאות, מפלים, אגמים, מדברים, אטרקציות מדליקות ועוד. יוסמיטי הינה שמורת טבע מרהיבה ביופייה ומאגדת בתוכה עצים ענקיים, מפלי מים עוצמתיים, נהרות שוצפי מים וקצף ועשרות פניני חמד פסטורליות. מסוג האתרים שבשבילם יוצאים לטיול הגדול כדי להרגיש חירות אמתית הלכה למעשה ואת כל העולם הנפרש ממולכם. 

דיסני וורד

אתר הנופש דיסניוורלד ממוקם באורלנדו שבפלורידה ומציע למיליוני מבקריו חווית ביקור קסומה ומרגשת. המכורים לדיסני, חובבי האגדות או כל המעוניינים לחוות מעט קסם בחייהם, ייהנו מחוויה בלתי נשכחת. באתר הנופש נמצאים מלונות, מגרשי גולף, פארקי מים וכן ארבעה פארקי שעשועים ענקיים.

ניו יורק

ברוכים הבאים לניו יורק, דה ביג אפל. קשה להרכיב רשימה של דברים שקשה לפספס בניו יורק, מהסיבה הפשוטה שהיא עשירה באטרקציות ובאתרים תיירותיים. אך אם אתם מתעקשים, ננסה לעשות זאת. באמצעות הרכבת התחתית, תוכלו להתנייד בקלות ולהגיע אל אתרי החובה –הסנטרל פארק, הפארק האורבני המככב בעשרות תצלומים ותמונות, פסל החירות, גשר ברוקלין, תיאטראות ועוד. קפיצה לרובע ברוקלין של ניו יורק תאפשר לכם להתרשם מסיורים מרשימים ברחבי המוזיאונים הרבים שהיא מציעה למבקריה.

וגאס בייבי

לאס וגאס, הממוקמת בנבאדה, מפגישה את תייריה עם פיתויים רבים. בהיותה מרכז תיירותי ענקי, המציע חנויות, קניונים ומרכזי הימורים, קשה שלא להתפתות. הבניינים והמגדלים הנוצצים בניגודיות מרשימה על חשכת הליל מהפנטים ומשכיחים אותנו לרגע מהעובדה שהכסף הנזיל שלנו עשוי להיעלם בדקות הקרובות בעוד משחק בלאק ג'ק או פוקר. בלו בנעימים ובזהירות. וזכרו, אחרי הפעם השנייה או השלישית שהפסדתם, רצוי לוותר.

לוס אנג'לס

L.A, עיר המלאכים, היא העיר הבידור הגדולה בעולם הנמצאת בקליפורניה. בהיותה העיר בה שוכנת הוליווד, היא המקום שבו ניתן להידבק באבק הכוכבים או לכל הפחות להתהלך על כוכביהם בשדרת הכוכבים. ניתן לקבוע סיורים מודרכים ב-L.A וליהנות מצפייה באולפני הטלוויזיה הגדולים, מהצצה (מבחוץ) לבתיהם של הכוכבים הגדולים ועוד. חובבי הספורט יוכלו ליהנות מצפייה בקבוצות הספורט הטובות בארה"ב (ובחלקן, אף בעולם) משחקות במגרשי הספורט.

 

אולי יעניין אותך גם

חם באתר

תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי שימוש

שלח

עוד במדור רץ ברשת

יוצאים מהבית של ההורים? דברים שצריך לקחת בחשבון

מעבר דירה הוא מאורע מרגש ומשמח בחייו של אדם, בפרט כשמדובר במעבר הראשון מחוץ לבית ההורים. עם זאת, מדובר בתהליך מורכב עם עלויות משל עצמו שכדאי לקחת בחשבון. תוהים איך תוכלו לצאת ממנו שמחים וחסכוניים? המדריך הבא בשבילכם

4 השיטות הנפוצות ביותר להוצאת גימלים

כמעט כל חייל בצה"ל ביקר במרפאות "ביקור רופא" או אצל רופא היחידה כדי להוציא גימלים ולאפשר לעצמו לנוח בבית עוד מספר ימים. לעומת החיילים שביקרו פעמים בודדות במרפאות, יש את אלו שנוהגים לבקר אותן באופן קבוע בצאת השבת. בדקנו עבורכם מהן השיטות הנבחרות של החיילים להוציא גימלים..

משכורת צבאית? כך תחסכו כסף

חיילים בשירות סדיר יכולים לחסוך ולדאוג לעתיד שלהם גם מהמשכורת הצבאית. איך עושים את זה בצורה נכונה, מה זה קשור לחשבון הבנק ומה צריך לדעת על הנושא? הנה כל התשובות

5 מתנות שחרור מיוחדות

המתנה המושלמת היא כזו שמקבל המתנה רוצה אבל לא יקנה לעצמו. מכירים מישהו שמשתחרר בקרוב ורוצים להפתיע אותו עם משהו מקורי ומיוחד? הנה כמה הצעות

עוד בחיילים מצייצים

האם יש מש"קי ת"ש בצה"ל?

תפקיד מש"קית ת"ש מהווה את אחד מהתפקידים המזוהים יותר עם נשים מאשר גברים בצה"ל. מדובר על תפקיד המקביל לתפקיד של עובדת סוציאלית ויועצת בבתי הספר, כשבצה"ל רואים הכרח להכשיר גם גברים לאותו התפקיד.

הכירו את נדב צדוק יאיר

בצה"ל ידעו תמיד לאורך השנים לעשות ניצול מיטיבי של כוח האדם שלו ידע נרחב בתחומים רבים עימו הגיעו לישראל. כך קרה גם עם נדב צדוק יאיר. דמות יוצאת דופן, בעלת סיפור חיים מעניין שצה"ל ומערכת הביטחון הישראלית שזורים בה גם כן.

4 השיטות הנפוצות ביותר להוצאת גימלים

כמעט כל חייל בצה"ל ביקר במרפאות "ביקור רופא" או אצל רופא היחידה כדי להוציא גימלים ולאפשר לעצמו לנוח בבית עוד מספר ימים. לעומת החיילים שביקרו פעמים בודדות במרפאות, יש את אלו שנוהגים לבקר אותן באופן קבוע בצאת השבת. בדקנו עבורכם מהן השיטות הנבחרות של החיילים להוציא גימלים..

חיפשנו ומצאנו: 3 תפקידים שאין סיכוי שאתם מכירים

לאורך השנים אנו במערכת "חיילים מצייצים" מעניקים לצעירים העומדים לפני גיוס, טעימה אודות התפקידים הרבים הקיימים בצה"ל. לארגון הרחב והמסואב היצע רחב של תפקידים, בין אם חלקם סטנדרטיים בתוך המסגרת צבאית, כשאחרים ניתן להגדיר כיוצאי דופן והזויים.

חם באתר

תקנון

הסכמה לתנאי השימוש: בכך שהנך ניגש ומשתמש באתרי האינטרנט idftweets.co.il (פורטל תוכן לחיילי צה"ל) ו - isoldier.co.il (מועדון ההטבות israeli soldier)  (להלן יקראו למען הנוחות האתרים/אתרי האיטנרנט או אתרי חיילים מצייצים) המנוהלים ע"י 'חיילים מצייצים מדיה בע"מ' (להלן: 'החברה') הינך מסכים להיות מחויב לתנאי השימוש שלהלן ולכל התנאים והתניות הכלולים ו/או מוזכרים בזה ולכל התנאים והתניות הנוספים המפורטים באתר אינטרנט זה, וכל התנאים הללו ייחשבו כאילו נתת להם הסכמתך. אם אינך מסכים לתנאים אלה, הנך מתבקש שלא להשתמש באתרים אלה. אם אינך מסכים לתנאים נוספים ספציפיים כלשהם שחלים על תוכן מסוים (כפי שהוא מוגדר להלן) או על עסקאות מיוחדות שמתבצעות דרך אתרי אינטרנט אלה, הנך מתבקש שלא להשתמש בחלקו של אתר האינטרנט המכיל תוכן כזה או שבאמצעותו אפשר לבצע אותן עסקאות, והנך מתבקש שלא להשתמש בתוכן כזה או לבצע עסקאות כאלה.

האתרים יהיו רשאים לשנות תנאי שימוש אלו מעת לעת. תנאי השימוש המעודכנים יהיו בתוקף ממועד פרסומם באתרי חיילים מצייצים. הנך מתבקש לבדוק בקביעות את תנאי השימוש המתפרסמים באתרי אינטרנט אלה על מנת לוודא שהינך מודע לכל התנאים החלים על השימוש באתרים אלה. כמו כן, תנאים ותניות ספציפיים עשויים לחול על תכנים, מוצרים, חומרים, שירותים או מידע ספציפיים הכלולים באתרי חיילים מצייצים או זמינים באמצעותו (להלן "תוכן") או על עסקאות המבוצעות באמצעות אתרים אלה. תנאים ספציפיים כגון אלה עשויים לבוא בנוסף לתנאי שימוש אלה או, אם וככל שהתוכן או הכוונה של תנאים ספציפיים אלה אינם עולים בקנה אחד עם התנאים הכלולים בתנאי שימוש אלו, תנאים ספציפיים אלה יבואו במקומם של תנאי שימוש אלו.

אתרי חיילים מצייצים שומרים לעצמם את הזכות לבצע שינויים או עדכונים המתייחסים לתוכן או לגופו של התוכן של אתרי האינטרנט או לפורמט של התוכן בכל עת ללא הודעה מראש. האתרים שומרים לעצמם את הזכות לבטל או להגביל את הגישה לאתרי האינטרנט מכל סיבה שהיא על פי שיקול דעתו הבלעדי.

אין לקשר לאתר תכנים פורנוגראפיים, תכנים המעודדים לגזענות או להפליה פסולה, או המנוגדים לחוק, או שפרסומם מנוגד לחוק או המעודדים פעילות המנוגדת לחוק.

הגולש רשאי להשתמש באתרים למטרות פרטיות ואישיות בלבד. אין להעתיק ולהשתמש, או לאפשר לאחרים להשתמש, בכל דרך אחרת בתכנים מתוך האתרים, לרבות באתרי אינטרנט אחרים, בפרסומים אלקטרוניים, בפרסומי דפוס וכיו"ב, לכל מטרה, בין מסחרית ובין שאינה מסחרית, שאיננה לצורך שימוש אישי ופרטי.

אתרי חיילים מצייצים לא יישאו בכל אחריות לכל נזק שייגרם כתוצאה מכל קישור לתכנים באתר ומכל הצגה או פרסום של תכנים כאמור בכל דרך אחרת. הגולש נושא באחריות המלאה והבלעדית לכל קישור, הצגה או פרסום של התכנים, שנעשו על ידו ומתחייב לשפות את האתר בגין כל נזק שייגרם כתוצאה מכך.

כל התוכן מסופק "כמו שהוא" (AS IS) ו"כמו שהוא זמין" (AS AVAILABLE). אתרי חיילים מצייצים מצהירים בזאת במפורש כי אינם אחראים לכל הצהרה או התחייבות מכל סוג שהוא, מפורשות או מרומזות, לרבות אך לא רק התחייבות להתאמה למטרה מסוימת כלשהי, לאי הפרה של זכויות צדדים שלישיים, או  בקשר לפעילותו של אתרים אלה זה או לתוכנם.

האתרים אינם מתחייבים ואינם מצהירים הצהרה כלשהי באשר לבטיחותו של אתרי אינטרנט אלה. הגולש מאשר כי כל מידע שנשלח באמצעות האתר עשוי להגיע לצדדים שלישיים.

חיילים מצייצים מדיה בע"מ אינה מתחייבת לכך שאתרי האינטרנט או השרתים התומכים באתרי אינטרנט אלה או כל תקשורת אלקטרונית שנשלחה על ידי האתרים הינם נקיים מוירוסים או מגורמים מזיקים אחרים כלשהם.

 

בשום מקרה לא יהיו האתרים או עמודים הקשורים אליהם, אחראים לנזקים ישירים, עקיפים, תוצאתיים, עונשיים (לרבות אך לא רק, נזקים בגין אובדן עסקים, חוזים, הכנסה, נתונים, מידע או הפסקהבניהול עסקים) אשר נובעים כתוצאה ו/או בקשר עם השימוש ו/או העדר היכולת להשתמש באתרי אינטרנט אלה או בתוכן, אף אם האתרים היו מודעים לאפשרות קיומם של נזקים מסוג זה. כל תביעה הנוגעת ו/או הקשורה לאתרי אינטרנט אלה תוגש ותינתן עליה הודעה בכתב למנהלי האתר לא יאוחר מתום שנה אחת (1) ממועד היווצרות עילת התביעה.

 

אתרי חיילים מצייצים עשויים לספק קישורים לאתרי אינטרנט אחרים אשר אינם בשליטתו של האתר. האתרים לא יהיו אחראים בשום מקרה לתוכנם של אותם אתרי אינטרנט. אתרי חיילים מצייצים מספקים קישורים אלה רק לנוחותם של משתמשי אתרי אינטרנט אלה, והכללתו של קישור כלשהו לאתרי אינטרנט כלשהם  לא מהווה הסכמה של האתר לתוכנם של אתרי אינטרנט אלו.

 

כל חומר או מידע שיישלחו באמצעות ו/או בקשר עם אתרי אינטרנט אלה לרבות דרך לשנונית צור קשר, מייל, הודעות פרטיות ברשתות החברתיות, פנייה ישירה למנהלי האתרים (להלן "חומרים של המשתמש")  ייחשבו כאילו אינם סודיים ואין עליהם קניין, ויהיו כפופים לעקרונות מדיניות השמירה על פרטיות. האתרים יהיו רשאים להשתמש, על פי שיקול דעתם בחומרים של המשתמש, בכל מקום בעולם, ללא שיהיו מחוייבים בפיצוי כלשהו, וכשהם חופשיים מכל זכויות מוסריות, זכויות קניין רוחני ו/או זכויות קניין אחרות באותם חומרים של המשתמש או בקשר עמם..

 

אתרי חיילים מצייצים מעודדים את חופש הדיבור ואת קיומו של דיון פורה באתרים, תוך השתתפות פעילה של הגולש ושל יתר משתמשי האתרים בהם. יחד עם זאת, על מנת לאפשר את קיומו של שיח תרבותי וענייני ולמנוע ניצול לרעה של האפשרויות הפתוחות בפני הגולש להתבטא באתר, רשאי האתר לבדוק את התכנים הללו לפני פרסומם. בדיקות כאלה תעשינה אך ורק כדי לנסות למנוע פרסום דברי-נאצה, איומים, ביטויים של גסות רוח וכן תכנים שהם בלתי חוקיים על פניהם בלא צורך בהפעלת שיקול דעת משפטי.

 

עם זאת, האתרים אינם נושאים בכל אחריות לתכנים האלה, והאחריות הבלעדית להם ולכל תוצאה הנובעת מהם חלה על המשתמש ו/או הגולש שמסרם לפרסום. תכנים אלה אינם מבטאים את דעת האתרים או עמדתו ואין בפרסומם כל ערובה לתקפותם, אמינותם, דיוקם או חוקיותם.

 

על הגולש ו/או המשתמש חלה האחריות המלאה והבלעדית לכל תוצאה שתנבע מהפרסום באתרי חיילים מצייצים (לרבות בחשבונות הפייסבוק והאינסטגרם של האתרים) בעת שיגור או מסירת תכנים לפרסום. על הגולש ו/או המשתמש נאסר לפרסם באתר את התכנים הבאים:

 

כל תוכן הידוע לגולש ו/או למשתמש שהוא שקרי, מטעה או מסולף;

כל תוכן הפוגע בזכויות קנייניות של אחרים או מפר אותן - לרבות זכויות יוצרים וסימני מסחר;

כל תוכן פורנוגראפי או בעל אופי מיני בוטה;

כל תוכן הנוגע לקטינים ומזהה אותם, את פרטיהם האישיים או את מענם ודרכי ההתקשרות עימם;

כל תוכנת מחשב, קוד מחשב או יישום הכוללים נגיף-מחשב ("וירוס"), לרבות תוכנות-עוינות הידועות כסוס-טרויאני, תולעים (Worms), ואנדלים (Vandals), יישומים מזיקים (Malicious Applications) וכיו"ב;

סיסמאות, שמות משתמש ופרטים אחרים, המאפשרים שימוש בתוכנות מחשב, קבצים דיגיטאליים, אתרי אינטרנט או שירותים, הטעונים הרשמה או תשלום, בלא תשלום או הרשמה כאמור;

כל תוכן המהווה לשון הרע על אדם, או הפוגע בפרטיותו, או בשמו הטוב;

כל תוכן המזהה אישית אנשים אחרים, מבלי שנתנו את הסכמתם לפרסום זהותם;

כל תוכן בעל אופי או תוכן טורדני, מעליב, עוין, מאיים או גס רוח;

כל תוכן שיש בו, או הוא מעודד לגזענות, או אפליה פסולה על בסיס גזע, מוצא, צבע עור, עדה, לאומיות, דת, מין, עיסוק, נטייה מינית, מחלה, נכות גופנית או נפשית, אמונה, השקפה פוליטית, או מעמד חברתי-כלכלי.

כל תוכן המעודד ביצוע עבירה פלילית או עלול להוות בסיס לתביעה או אחריות אזרחית;

כל תוכן העלול להטעות צרכן;

כל תוכן בעל אופי פרסומי או מסחרי;

כל תוכן המנוגד לכללי השימוש המקובלים באינטרנט או העלול לגרום נזק או לפגוע במשתמשי אינטרנט בכלל, ובמשתמשי האתרים בפרט;

כל תוכן שהגישה אליו חסומה באמצעות סיסמה וכיו"ב, ואינה מתאפשרת באופן חופשי לכל משתמשי האינטרנט;

 

אתרי חיילים מצייצים רשאים לסרב לפרסם, או למחוק לאלתר כל תוכן שמסרת לפרסום בכל עת שתמצא כי הפרת תנאי שימוש אלה או שעשית מעשה או מחדל הפוגע או עלול לפגוע בשירותים הניתנים באתרים, במשתמשיהם, או מי מטעמם. בנוסף, האתרים יהיו רשאים במקרה זה למנוע מהגולש ו/או מהמשתמש פרסום תכנים נוספים באתר ו/או בעמודים הקשורים אליו. הוראות סעיף זה מוסיפות על זכויות האתרים לפי כל דין.

 

החליטו אתרי חיילים מצייצים לפרסם תוכן שמסרת - יהיו רשאים לערוך כל תוכן כזה, לפי שיקול דעתם המוחלט ובכלל זה לקצרו.

 

התכנים שהגולש ימסור לפרסום באתר יהיו חשופים לכל משתמשי האתרים בפרט והאינטרנט בכלל. על הגולש ו/או המשתמש לנהוג בתבונה ובזהירות במסירת פרטים אישיים (כדוגמת כתובת או מספר טלפון) וכן בתגובות ובפניות שיתקבלו באתרים בעקבות השימוש באתרים או פרסום איזה מפרטיו. 

 

האתרים מעודדים את הגולש ו/או המשתמש להתייחס בזהירות ובביקורתיות לתכנים שמתפרסמים באתרי חיילים מצייצים, ובכלל זה לתכנים שמפרסמים משתמשים באתרים. על הגולש ו/או המשתמש להתייחס לתכנים אלה בזהירות ובקפידה. התכנים אינם מתפרסמים מטעמו של האתר, ולפיכך האתרים אינם אחראים למהימנותם, אמינותם, דיוקם או שלמותם ואינם אחראים לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם. זכור תמיד כי תכנים כאלה אינם תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע מתאימים, כדוגמת עורכי דין, רופאים, בעלי מקצוע מוסמכים וכיו"ב, במקום שהתייעצות כזאת נדרשת.

OK

התחברות

התחברות רגילה

שכחת סיסמה?לחץ כאן עדיין לא רשום?הירשם כאן

הרשמה לאתר

הרשמה רגילה

כבר רשום? התחבר כאן

הרשמה לאתר

הרשמה לאתר