בחירות 2020: המדריך המלא לחיילים

מערכת חיילים מצייצים 02.03.2020

חובה להביא חוגר? איפה אני מצביע, ומה אם אני בפעילות מבצעית? ריכזנו לכם את התשובות לכל השאלות הכי נפוצות שחיילים שואלים בנוגע לבחירות.
מערכת חיילים מצייצים 02.03.2020
אתר צה"ל פירסם את המדריך לחיילים צה"ל לבחירות 2020, בו כל הפקודות הרלוונטיות ליום זה: 

ב-2 במרץ, יתקיימו הבחירות לכנסת ה-23 ברחבי הארץ, וכן ברחבי צה"ל. ביום שבת החלה ההצבעה בבסיסים ובמוצבים השונים בזרוע היבשה, האוויר והים.       

בבחירות הקרובות ייפתחו כ-642 קלפיות בבסיסי צה״ל, מתוכן כ-140 קלפיות ניידות חיילי צה"ל יצביעו במשך 48 שעות (לאור הקדמת יום הבחירות ליום שני), הפיקודים חולקו ל54 אזורים. כ-70 קלפיות ייפתחו להצבעה מוקדמת, כ-300 קצינים ישמשו כקציני בחירות אזוריים ויחידתיים. בנוסף, כ-2500 חיילים בשירות חובה ישמשו כחברי ועדות קלפי בכלל היחידות.

שאלות ותשובות:

מיקום ההצבעה

1. האם אני רשאי להצביע בקלפי אזרחית?

כן, חיילים רשאים להצביע בקלפי האזרחית אליה הם משויכים. הודעה על מיקום הקלפי האזרחית נשלחה אליך מטעם משרד הפנים. לחלופין, חייל רשאי להצביע בכל קלפי צבאית ובלבד שיצביע פעם אחת בקלפי אזרחיתצבאית.

2. אני משובץ להגנת ישובים ביום הבחירות - היכן אוכל להצביע?

ביום הבחירות נפתחות קלפיות להצבעת חיילים במרבית היחידות והבסיסים בצה"ל. כמו כן, יופעלו קלפיות ניידות שיעברו בין הכוחות על פי מסלול ומועד שנקבע מראש, ובין היתר גם בין הישובים בהם מבצעים חיילי צה"ל משימת הגנת ישובים.

עליך להתעדכן מראש מול מפקדך הישיר או הקצין הממונה על המשימה ביום ובשעת הגעת הקלפי הניידת ליישוב בו תבצע את המשימה.

3. אני חייל שעובד כסדרן בקלפי האזרחית ביום הבחירות - היכן אוכל להצביע ומתי?

חייל המועסק ביום הבחירות כסדרן בקלפי אזרחית ע"י ועדת הבחירות המרכזית יוכל להצביע בקלפי בה שובץ כסדרן.
לידיעתך! תוכל להזדהות בקלפי באמצעות חוגר/תעודה צבאית.

4. חייל המאושפז בבית החולים ומסופח לר"ם 2 - היכן יוכל להצביע?

חיילים המאושפזים בבתי החולים יצביעו בקלפיות אזרחיות שיפתחו בבתי החולים בדומה ליתר המאושפזים. הודעה בדבר המיקום המתוכנן של הקלפי האזרחית בבית החולים ושעות הפעלתה תפורסם על ידי ובאחריות הנהלת בית החולים מבעוד מועד.

הזדהות בקלפי זו תתבצע באמצעות תעודה צבאית אישית הנושאת את תמונת החייל (חוגר/קצין/נגד) או באמצעות תעודה אזרחית אישית הנושאת את תמונת החייל (תעודת זהות או רישיון נהיגה או דרכון ישראלי בתוקף) בצירוף "טופס אשפוז" שיינתן לכל מאושפז בבית החולים ערב לפני יום הבחירות/ בוקר יום הבחירות - באחריות סגל בית החולים.

5. האם אני יכול להצביע בכל קלפי צבאית גם אם אני נמצא ביום הבחירות ביחידה אחרת?

כן. חייל רשאי להצביע בכל קלפי צבאית, בכל יחידה בצה"ל, ובלבד שיצביע פעם אחת בלבד.

6. אני מתוכנן לנסוע לחופשה ואשהה בחו"ל ביום הבחירות - האם אני יכול להצביע בשגרירות או בקונסוליה?

לא. הזכות להצביע בחו"ל לאזרחים בעלי זכות הצבעה ניתנת רק לאזרחים או משרתים השוהים בחו"ל ביום הבחירות בתפקיד או בשליחות מטעם המדינה, ובכלל זה מטעם צה"ל.

7. איך אני יכול לברר אם ביחידה שלי תוצב קלפי?

ככלל, בכל יחידה ימונה קצין בחירות יחידתי אשר מתפקידו לפרסם את מיקום הקלפי ביחידה ושעות פעילותה. במידה וביחידה לא נפתחת קלפי - יפורסם היכן הקלפיות הסמוכות. בחלק מהיחידות יפורסם מידע בדבר מיקומי הקלפיות גם במנהלן היחידתי וזאת מספר ימים לפני מועד הבחירות.

8. היחידה שלי יוצאת לפעילות מבצעית ביום שני, 1 במרץ, בשעות הערב, ונאמר לנו שלא נוכל להצביע כי נהיה בפעילות עד יום רביעי, 4 במרץ - מה עושים?

אתה וחבריך ליחידה תוכלו לממש את זכותכם ולהצביע בהצבעה מוקדמת טרם יציאתכם לפעילות המבצעית. מומלץ כי תפנו למפקדכם על מנת לבדוק את מיקום הקלפי ושעות פעילותה. בתיאום מראש ניתן להצביע בצה"ל מהשעה 20:30 במוצאי שבת, 29 בפברואר, וביום ראשון, 1 במרץ, בשל נסיבות מבצעיות.

9. חבר שלי נמצא בכלא צבאי ולא יהיה בבית או בבסיס ביום הבחירות, האם תהיה לו אפשרות להצביע?

כן. חברך יוכל להצביע בכלא הצבאי. ביום הבחירות תפעלנה קלפיות צבאיות בבסיסי הכליאה, בחדרי המשמר הפיקודיים ובחדרי המעצר היחידתיים. מפקדי בתי הכלא/חדרי המעצר הונחו לפרסם מיקום הקלפי במרחב בסיס הכליאה ושעות פעילות הקלפי. על חברך לוודא כי ברשותו תעודת חוגר או תעודת זהות או רישיון נהיגה תקף או דרכון ישראלי תקף נושא תמונה - לצורך הזדהות בקלפי.

10. אני מפקד מסגרת של שוחרים בבית הספר הטכני, האם השוחרים יוכלו להצביע בבסיס?

לא. שוחרים, תלמידי מכינות צבאיות, גדנ"עות וחניכים השוהים בקורסים קדם צבאיים בבסיסי צה"ל ביום הבחירות אינם רשאים להצביע בקלפי צבאית. מפקדי היחידות הונחו לשחרר את החניכים (שגילם ביום הבחירות 18 ומעלה) לבתיהם על מנת לאפשר להם לממש את זכותם הדמוקרטית להצביע בבחירות לכנסת.

11. כיצד אדע היכן הקלפי הצבאית ביחידתי ובאיזה שעות היא פעילה?

הודעה על מיקום הקלפי המיועדת לחיילי היחידה ושעות הפעילות תפורסם ביחידה על גבי לוחות מודעות ובאמצעות רשת המנהלן ביחידה. ביום הבחירות יהיו שלטי הכוונה לקלפי הצבאית ביחידתך/ביחידה הסמוכה. ככלל, הקלפיות בצה"ל ייפתחו ביום שני, 2 במרץ, בשעה 8:00 בבוקר.

סדרי הצבעה


1. שכחתי את החוגר שלי בבית - איך אני יכול להצביע בבסיס?

בהיעדר תעודה צבאית אישית (חוגר/תעודת קצין/תעודת נגד) תוכל להזדהות באמצעות תעודת אזרחית אישית הנושאת את תמונתך (תעודת זהות/רישיון נהיגה תקף/דרכון ישראלי תקף). בצירוף אישור על היותך בשירות צבאי (אישור זה יתקבל ממשרד המשא"ן היחידתי).

2. איך צה"ל מבטיח את חשאיות ההצבעה שלי?

הצבעת חיילים בקלפי צבאית מתבצעת באמצעות שתי מעטפות – מעטפה פנימית כחולה לתוכה תכניס את הפתק עליו מודפס שם (כינוי) המפלגה / רשימה ואותיות הרשימה בעדה הינך מבקש להצביע. המעטפה הפנימית תוכנס לתוך מעטפה חיצונית, לבנה, עליה ירשמו פרטיך האישיים. בעת ספירת הקולות בכנסת, נערכת בדיקה לפי הרישומים על גבי המעטפה החיצונית, על מנת לוודא שהאדם ששמו רשום על גבי המעטפה הינו בעל זכות בחירה ולא הצביע יותר מפעם אחת. המעטפה הפנימית (שאינה מכילה את פרטיך האישיים) מועברת לספירה בעוד שהמעטפה החיצונית מושמדת.

3. מי יסביר לי כיצד אני בוחר/מצביע ומה התהליך?

סמוך למועד הבחירות ייתלו ביחידות כרזות ובהן הסבר ברור ותמציתי אודות תהליך ההצבעה. מידע זה יהיה נגיש גם בכניסה לקלפי הצבאית ביום הבחירות וכמובן תמיד תוכל לפנות לקצין הבחירות היחידתי ולחברי הקלפי באם תהיה לך שאלה.

4. האם אני חייב ללבוש מדים בעת ההצבעה בקלפי הצבאית?

ככלל, אינך חייב ללבוש מדים בעת ההצבעה בקלפי צבאית. ההזדהות בקלפי תעשה באמצעות תעודה צבאית אישית (קצין/נגד/חוגר) או לחילופין באמצעות אחת מהתעודות האזרחיות האישיות הנושאות את תמונתך (ת"ז אישית או רישיון נהיגה תקף או דרכון ישראלי תקף). במקרה של הזדהות באמצעות תעודה אזרחית, יש לצרף אישור על שרות צבאי מסגל המשא"ן ביחידה.

5. האם מותר לי להביא מהבית פתק הצבעה לרשימה לה אני רוצה להצביע/מעטפת הצבעה ריקה?
הנך רשאי להביא פתק הצבעה לרשימה עבורה הנך מעוניין להצביע. אך אין להביא מעטפת הצבעה ריקה.

6. האם פתק הצבעה ריק (בצבע לבן) ייכלל במניין הקולות?

פתק לבן לא ייכלל במניין הקולות וייחשב כקול פסול. מטרת הפתק הלבן לאפשר לבוחר לסמן עליו את כינוי הרשימה או מפלגה והאותיות של המפלגה לה הוא מצביע, בעיקר למקרים שפתקי ההצבעה מאחורי הפרגוד אזלו.

7. האם מותר לי לעבוד ביום הבחירות בקלפי? אם כן, האם יש מגבלות או אישורים שאני צריך לקבל?

מותר לך לעבוד כמזכיר ועדת קלפי או כסדרן, במידה וברשותך היתר עבודה פרטית (מדובר ב"תפקידים ניטרליים" מטעם וועדת הבחירות המרכזית). חל איסור לעבוד כחבר ועדת קלפי/כמשקיף (תפקידים אלה הם מטעם מפלגות ובעלי שיוך פוליטי מובהק).

8. האם מותר לי להשתתף בחוג בית של מועמד מאחת המפלגות?

כן. חייל רשאי להיות נוכח בכנס או אסיפה של מפלגה או רשימה המתמודדת לבחירות ובלבד שלא יהיה לבוש מדים ולא יזדהה כחייל. כמו כן, אסורה השתתפות פעילה בכנס: מילוי תפקיד כלשהו או נשיאת דברים.

9. האם מותר לי לעשות "לייק" בפייסבוק על פרסום של מפלגה?

על פי פקודות הצבא, חייל לא יתבטא במרחב הרשתי, בעל פה או בכתב, בכל עניין מפלגתי ולא יתבטא בנושאים מדיניים או צבאיים. על חיילים חל איסור להביע במרחב הרשתי תמיכה בדמויות פוליטיות או במפלגות, או להביע הסתייגות מהן (לרבות באמצעות סימן "אהבתי"- " LIKE" או סימנים אחרים שנועדו להביע תמיכה או הסתייגות). כמו כן נאסר מלשתף דפים של מועמדים או מפלגות או לשתף כתבות שנוגעות לעניינים פוליטיים. על אף האמור, חייל רשאי לעקוב אחר דף המשתמש של אישיות פוליטית או של מפלגה, וזאת לצורך מעקב אחר פרסומים בלבד.

נסיעות חיילים ללא מדים - חיילים יוכלו לנסוע בחינם ללא מדים בכל 650 הקווים הבין-עירוניים החינמיים שיפעלו ברחבי הארץ ביום הבחירות, ככל האזרחים.

בנוסף, שירותי רכבת ישראל יפעלו בחינם בכל התחנות, וניתן לנסוע בלבוש אזרחי. קווים עירוניים אינם חינמיים, ובהן ישנה חובת הזדהות עם תעודת חוגר ועל מדים.

למידע נוסף, ניתן לפנות למוקד הטלפוני של הרשות הארצית לתחבורה ציבורית, בטלפון: *8787

 

אולי יעניין אותך גם

חם באתר

תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי שימוש

שלח

עוד במדור עולם החיילים

עוד בחיילים מצייצים

מאבטחי מתקנים – הקשיים, הדיכאונות וחוסר הערכה

השמועה היא שמאבטחי המתקנים הם החיילים עם הכי הרבה קומבינות בצה"ל. הקצינים לא מתעסקים איתם, הג'ובניקים מקנאים בהם והקרביים לרוב אפילו לא יודעים שהם קיימים. האם השירות כל כך ורוד כפי שהוא נשמע?

הקשב, מצלמים! קווים לדמותו של הצלם הצבאי

קשה לפספס את הצלמים הצבאיים, שבולטים בתגיות הכחולות שלהם ובמצלמה שאי אפשר להפריד מהם. תפקיד זה, שטומן בחובו מידה מסוימת של מסתוריות, הוא בפועל מאתגר ורחב הרבה יותר ממה שאנשים חושבים. הנה כל מה שחשוב לדעת על הצלמים הצבאיים, מסגרות הצילום האפשריות והיתרונות המגוונים של התפקיד, בצבא וגם באזרחי.

4 השיטות הנפוצות ביותר להוצאת גימלים

כמעט כל חייל בצה"ל ביקר במרפאות "ביקור רופא" או אצל רופא היחידה כדי להוציא גימלים ולאפשר לעצמו לנוח בבית עוד מספר ימים. לעומת החיילים שביקרו פעמים בודדות במרפאות, יש את אלו שנוהגים לבקר אותן באופן קבוע בצאת השבת. בדקנו עבורכם מהן השיטות הנבחרות של החיילים להוציא גימלים..

משכורת צבאית? כך תחסכו כסף

חיילים בשירות סדיר יכולים לחסוך ולדאוג לעתיד שלהם גם מהמשכורת הצבאית. איך עושים את זה בצורה נכונה, מה זה קשור לחשבון הבנק ומה צריך לדעת על הנושא? הנה כל התשובות

חם באתר

תקנון

הסכמה לתנאי השימוש: בכך שהנך ניגש ומשתמש באתרי האינטרנט idftweets.co.il (פורטל תוכן לחיילי צה"ל) ו - isoldier.co.il (מועדון ההטבות israeli soldier)  (להלן יקראו למען הנוחות האתרים/אתרי האיטנרנט או אתרי חיילים מצייצים) המנוהלים ע"י 'חיילים מצייצים מדיה בע"מ' (להלן: 'החברה') הינך מסכים להיות מחויב לתנאי השימוש שלהלן ולכל התנאים והתניות הכלולים ו/או מוזכרים בזה ולכל התנאים והתניות הנוספים המפורטים באתר אינטרנט זה, וכל התנאים הללו ייחשבו כאילו נתת להם הסכמתך. אם אינך מסכים לתנאים אלה, הנך מתבקש שלא להשתמש באתרים אלה. אם אינך מסכים לתנאים נוספים ספציפיים כלשהם שחלים על תוכן מסוים (כפי שהוא מוגדר להלן) או על עסקאות מיוחדות שמתבצעות דרך אתרי אינטרנט אלה, הנך מתבקש שלא להשתמש בחלקו של אתר האינטרנט המכיל תוכן כזה או שבאמצעותו אפשר לבצע אותן עסקאות, והנך מתבקש שלא להשתמש בתוכן כזה או לבצע עסקאות כאלה.

האתרים יהיו רשאים לשנות תנאי שימוש אלו מעת לעת. תנאי השימוש המעודכנים יהיו בתוקף ממועד פרסומם באתרי חיילים מצייצים. הנך מתבקש לבדוק בקביעות את תנאי השימוש המתפרסמים באתרי אינטרנט אלה על מנת לוודא שהינך מודע לכל התנאים החלים על השימוש באתרים אלה. כמו כן, תנאים ותניות ספציפיים עשויים לחול על תכנים, מוצרים, חומרים, שירותים או מידע ספציפיים הכלולים באתרי חיילים מצייצים או זמינים באמצעותו (להלן "תוכן") או על עסקאות המבוצעות באמצעות אתרים אלה. תנאים ספציפיים כגון אלה עשויים לבוא בנוסף לתנאי שימוש אלה או, אם וככל שהתוכן או הכוונה של תנאים ספציפיים אלה אינם עולים בקנה אחד עם התנאים הכלולים בתנאי שימוש אלו, תנאים ספציפיים אלה יבואו במקומם של תנאי שימוש אלו.

אתרי חיילים מצייצים שומרים לעצמם את הזכות לבצע שינויים או עדכונים המתייחסים לתוכן או לגופו של התוכן של אתרי האינטרנט או לפורמט של התוכן בכל עת ללא הודעה מראש. האתרים שומרים לעצמם את הזכות לבטל או להגביל את הגישה לאתרי האינטרנט מכל סיבה שהיא על פי שיקול דעתו הבלעדי.

אין לקשר לאתר תכנים פורנוגראפיים, תכנים המעודדים לגזענות או להפליה פסולה, או המנוגדים לחוק, או שפרסומם מנוגד לחוק או המעודדים פעילות המנוגדת לחוק.

הגולש רשאי להשתמש באתרים למטרות פרטיות ואישיות בלבד. אין להעתיק ולהשתמש, או לאפשר לאחרים להשתמש, בכל דרך אחרת בתכנים מתוך האתרים, לרבות באתרי אינטרנט אחרים, בפרסומים אלקטרוניים, בפרסומי דפוס וכיו"ב, לכל מטרה, בין מסחרית ובין שאינה מסחרית, שאיננה לצורך שימוש אישי ופרטי.

אתרי חיילים מצייצים לא יישאו בכל אחריות לכל נזק שייגרם כתוצאה מכל קישור לתכנים באתר ומכל הצגה או פרסום של תכנים כאמור בכל דרך אחרת. הגולש נושא באחריות המלאה והבלעדית לכל קישור, הצגה או פרסום של התכנים, שנעשו על ידו ומתחייב לשפות את האתר בגין כל נזק שייגרם כתוצאה מכך.

כל התוכן מסופק "כמו שהוא" (AS IS) ו"כמו שהוא זמין" (AS AVAILABLE). אתרי חיילים מצייצים מצהירים בזאת במפורש כי אינם אחראים לכל הצהרה או התחייבות מכל סוג שהוא, מפורשות או מרומזות, לרבות אך לא רק התחייבות להתאמה למטרה מסוימת כלשהי, לאי הפרה של זכויות צדדים שלישיים, או  בקשר לפעילותו של אתרים אלה זה או לתוכנם.

האתרים אינם מתחייבים ואינם מצהירים הצהרה כלשהי באשר לבטיחותו של אתרי אינטרנט אלה. הגולש מאשר כי כל מידע שנשלח באמצעות האתר עשוי להגיע לצדדים שלישיים.

חיילים מצייצים מדיה בע"מ אינה מתחייבת לכך שאתרי האינטרנט או השרתים התומכים באתרי אינטרנט אלה או כל תקשורת אלקטרונית שנשלחה על ידי האתרים הינם נקיים מוירוסים או מגורמים מזיקים אחרים כלשהם.

 

בשום מקרה לא יהיו האתרים או עמודים הקשורים אליהם, אחראים לנזקים ישירים, עקיפים, תוצאתיים, עונשיים (לרבות אך לא רק, נזקים בגין אובדן עסקים, חוזים, הכנסה, נתונים, מידע או הפסקהבניהול עסקים) אשר נובעים כתוצאה ו/או בקשר עם השימוש ו/או העדר היכולת להשתמש באתרי אינטרנט אלה או בתוכן, אף אם האתרים היו מודעים לאפשרות קיומם של נזקים מסוג זה. כל תביעה הנוגעת ו/או הקשורה לאתרי אינטרנט אלה תוגש ותינתן עליה הודעה בכתב למנהלי האתר לא יאוחר מתום שנה אחת (1) ממועד היווצרות עילת התביעה.

 

אתרי חיילים מצייצים עשויים לספק קישורים לאתרי אינטרנט אחרים אשר אינם בשליטתו של האתר. האתרים לא יהיו אחראים בשום מקרה לתוכנם של אותם אתרי אינטרנט. אתרי חיילים מצייצים מספקים קישורים אלה רק לנוחותם של משתמשי אתרי אינטרנט אלה, והכללתו של קישור כלשהו לאתרי אינטרנט כלשהם  לא מהווה הסכמה של האתר לתוכנם של אתרי אינטרנט אלו.

 

כל חומר או מידע שיישלחו באמצעות ו/או בקשר עם אתרי אינטרנט אלה לרבות דרך לשנונית צור קשר, מייל, הודעות פרטיות ברשתות החברתיות, פנייה ישירה למנהלי האתרים (להלן "חומרים של המשתמש")  ייחשבו כאילו אינם סודיים ואין עליהם קניין, ויהיו כפופים לעקרונות מדיניות השמירה על פרטיות. האתרים יהיו רשאים להשתמש, על פי שיקול דעתם בחומרים של המשתמש, בכל מקום בעולם, ללא שיהיו מחוייבים בפיצוי כלשהו, וכשהם חופשיים מכל זכויות מוסריות, זכויות קניין רוחני ו/או זכויות קניין אחרות באותם חומרים של המשתמש או בקשר עמם..

 

אתרי חיילים מצייצים מעודדים את חופש הדיבור ואת קיומו של דיון פורה באתרים, תוך השתתפות פעילה של הגולש ושל יתר משתמשי האתרים בהם. יחד עם זאת, על מנת לאפשר את קיומו של שיח תרבותי וענייני ולמנוע ניצול לרעה של האפשרויות הפתוחות בפני הגולש להתבטא באתר, רשאי האתר לבדוק את התכנים הללו לפני פרסומם. בדיקות כאלה תעשינה אך ורק כדי לנסות למנוע פרסום דברי-נאצה, איומים, ביטויים של גסות רוח וכן תכנים שהם בלתי חוקיים על פניהם בלא צורך בהפעלת שיקול דעת משפטי.

 

עם זאת, האתרים אינם נושאים בכל אחריות לתכנים האלה, והאחריות הבלעדית להם ולכל תוצאה הנובעת מהם חלה על המשתמש ו/או הגולש שמסרם לפרסום. תכנים אלה אינם מבטאים את דעת האתרים או עמדתו ואין בפרסומם כל ערובה לתקפותם, אמינותם, דיוקם או חוקיותם.

 

על הגולש ו/או המשתמש חלה האחריות המלאה והבלעדית לכל תוצאה שתנבע מהפרסום באתרי חיילים מצייצים (לרבות בחשבונות הפייסבוק והאינסטגרם של האתרים) בעת שיגור או מסירת תכנים לפרסום. על הגולש ו/או המשתמש נאסר לפרסם באתר את התכנים הבאים:

 

כל תוכן הידוע לגולש ו/או למשתמש שהוא שקרי, מטעה או מסולף;

כל תוכן הפוגע בזכויות קנייניות של אחרים או מפר אותן - לרבות זכויות יוצרים וסימני מסחר;

כל תוכן פורנוגראפי או בעל אופי מיני בוטה;

כל תוכן הנוגע לקטינים ומזהה אותם, את פרטיהם האישיים או את מענם ודרכי ההתקשרות עימם;

כל תוכנת מחשב, קוד מחשב או יישום הכוללים נגיף-מחשב ("וירוס"), לרבות תוכנות-עוינות הידועות כסוס-טרויאני, תולעים (Worms), ואנדלים (Vandals), יישומים מזיקים (Malicious Applications) וכיו"ב;

סיסמאות, שמות משתמש ופרטים אחרים, המאפשרים שימוש בתוכנות מחשב, קבצים דיגיטאליים, אתרי אינטרנט או שירותים, הטעונים הרשמה או תשלום, בלא תשלום או הרשמה כאמור;

כל תוכן המהווה לשון הרע על אדם, או הפוגע בפרטיותו, או בשמו הטוב;

כל תוכן המזהה אישית אנשים אחרים, מבלי שנתנו את הסכמתם לפרסום זהותם;

כל תוכן בעל אופי או תוכן טורדני, מעליב, עוין, מאיים או גס רוח;

כל תוכן שיש בו, או הוא מעודד לגזענות, או אפליה פסולה על בסיס גזע, מוצא, צבע עור, עדה, לאומיות, דת, מין, עיסוק, נטייה מינית, מחלה, נכות גופנית או נפשית, אמונה, השקפה פוליטית, או מעמד חברתי-כלכלי.

כל תוכן המעודד ביצוע עבירה פלילית או עלול להוות בסיס לתביעה או אחריות אזרחית;

כל תוכן העלול להטעות צרכן;

כל תוכן בעל אופי פרסומי או מסחרי;

כל תוכן המנוגד לכללי השימוש המקובלים באינטרנט או העלול לגרום נזק או לפגוע במשתמשי אינטרנט בכלל, ובמשתמשי האתרים בפרט;

כל תוכן שהגישה אליו חסומה באמצעות סיסמה וכיו"ב, ואינה מתאפשרת באופן חופשי לכל משתמשי האינטרנט;

 

אתרי חיילים מצייצים רשאים לסרב לפרסם, או למחוק לאלתר כל תוכן שמסרת לפרסום בכל עת שתמצא כי הפרת תנאי שימוש אלה או שעשית מעשה או מחדל הפוגע או עלול לפגוע בשירותים הניתנים באתרים, במשתמשיהם, או מי מטעמם. בנוסף, האתרים יהיו רשאים במקרה זה למנוע מהגולש ו/או מהמשתמש פרסום תכנים נוספים באתר ו/או בעמודים הקשורים אליו. הוראות סעיף זה מוסיפות על זכויות האתרים לפי כל דין.

 

החליטו אתרי חיילים מצייצים לפרסם תוכן שמסרת - יהיו רשאים לערוך כל תוכן כזה, לפי שיקול דעתם המוחלט ובכלל זה לקצרו.

 

התכנים שהגולש ימסור לפרסום באתר יהיו חשופים לכל משתמשי האתרים בפרט והאינטרנט בכלל. על הגולש ו/או המשתמש לנהוג בתבונה ובזהירות במסירת פרטים אישיים (כדוגמת כתובת או מספר טלפון) וכן בתגובות ובפניות שיתקבלו באתרים בעקבות השימוש באתרים או פרסום איזה מפרטיו. 

 

האתרים מעודדים את הגולש ו/או המשתמש להתייחס בזהירות ובביקורתיות לתכנים שמתפרסמים באתרי חיילים מצייצים, ובכלל זה לתכנים שמפרסמים משתמשים באתרים. על הגולש ו/או המשתמש להתייחס לתכנים אלה בזהירות ובקפידה. התכנים אינם מתפרסמים מטעמו של האתר, ולפיכך האתרים אינם אחראים למהימנותם, אמינותם, דיוקם או שלמותם ואינם אחראים לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם. זכור תמיד כי תכנים כאלה אינם תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע מתאימים, כדוגמת עורכי דין, רופאים, בעלי מקצוע מוסמכים וכיו"ב, במקום שהתייעצות כזאת נדרשת.

OK

התחברות

התחברות רגילה

שכחת סיסמה?לחץ כאן עדיין לא רשום?הירשם כאן

הרשמה לאתר

הרשמה רגילה

כבר רשום? התחבר כאן

הרשמה לאתר

הרשמה לאתר