הסיפור של החיילים שהחליטו להשתחרר פעמיים

מערכת חיילים מצייצים 11.06.2020

עשרות אלפי חיילים משוחררים בכל שנה בלי תקווה לעתיד ברור. הם נתקלים במשולש אכזרי של קבלת החלטות שלא נותן להם פתרון אמיתי: טיול גדול, תואר או עבודה זמנית? חברת "ביג שוט" מצאה את הנוסחה המשלבת הכל ומבטיחה עתיד כלכלי בטוח ומלא תשוקה.
מערכת חיילים מצייצים 11.06.2020
תשאלו כל חייל עד כמה הוא מחכה ליום השחרור שלו, ותראו שאפילו המורעלים שביניהם סופרים את הימים. אלו מהם שממשיכים לשירות קבע עוד איכשהו יכולים להיות רגועים, אבל השאר פשוט יוצאים מהבקו"ם לעתיד לא בטוח. 
  
במיוחד בימים אלו של "אחרי הקורונה", כשהמצב הכלכלי בארץ ובעולם מאוד לא ברור ואפילו קודר, כלכלנים בכל העולם שואלים את עצמם איך ייראה שוק העבודה בשנים הקרובות? אילו מקצועות יישארו? אילו ענפים יעלמו או יתכווצו? כמה משרות פנויות יישארו לאחר שהמצב יתייצב?
 
תוסיפו לזה את הלימודים האקדמיים שלא מותאמים לעולם החדש ואת הקידמה המטורפת בה הרובוטים הולכים להחליף מיליוני אנשים בעולם, ותבינו שנקודת ההתחלה איתה מתחילים היום הצעירים בעולם, היא הרבה פחות טובה ממה שהיה לפני 10 שנים ויותר. היא אפילו פחות טובה ממה שההורים שלנו התחילו.
לצאת לטיול הגדול או לבנות מקצוע? הדילמה של הדור הצעיר 
 
עתיד של דור ה-y וה-z. לאן זה הולך?
המצב כל-כך מסובך שהחלטנו פשוט לדבר עם האנשים שמבינים בכסף ולשאול אותם מה הפתרון שלהם. פגשנו את גיא ברנד ודניאל קראדי לשיחה דחופה על העתיד הכלכלי של הצעירים.
 
דניאל שייך לדור הצעיר. הוא בן 25 והחליט ללכת ללמוד את שוק ההון מיד אחרי הצבא. גיא שייך לדור הוותיק יותר. הוא דמות מוכרת בעולם שוק ההון הישראלי וכבר מעל לעשור, אחד מהשחקנים החשובים בארץ בתחום שוק ההון האמריקאי.
 
גיא פיקח על הכשרות של אלפי סוחרים הן בעולם הנוסטרו המקצועי (סוחרי העילית של שוק ההון), והן בהכשרות לסוחרים מתחילים שמגיעים ממגוון תחומי עיסוק ומגזרים בציבור הרחב. את הבעיות של חיילים לקראת שחרור הוא למעשה פגש בבית. שני הבנים שלו משרתים היום בצבא ועדיין לא החליטו מה הם יעשו אחרי שישתחררו. גם החברים שלהם מתקשים להחליט ולהבין מהי הדרך הנכונה גם ליהנות מהחופש אחרי צבא וגם לדאוג לעתיד הכלכלי שלהם לפני שיגיעו לגיל 30. את הפתרון בשבילם הוא מצא בשוק ההון. והיום הוא חושף אותו גם לקהל הרחב. 
 
אז גיא, בוא תסביר לי מה הקשר בין שוק ההון המפחיד שמגלגל מיליארדי דולרים ביום לחייל צעיר שהשתחרר מהצבא?  
ברנד: "שוק ההון נשמע לרבים מאיתנו מרוחק ואפילו מפחיד. אבל הניסיון שלנו בביג שוט מראה שאפשר ללמוד לסחור בשוק ההון דיי מהר ולהתחיל להרוויח לא מעט כסף. למעשה, בשנים האחרונות הכשרנו אלפי אנשים לתחום שוק ההון. אנשים שמגיעים ממגוון תחומי עיסוק וממגוון מגזרים, כשהדבר המשותף לכולם הוא הרצון והצורך לייצר עוד הכנסה בחיים והרצינות איתה הם מגיעים."
 
גיא ברנד (ממייסדי ביג שוט) בכנס למתעניינים בשוק ההון  
 
ומה הקשר לחיילים משוחררים? 
ברנד: "הקשר ברור. כדי ללמוד את שוק ההון אתה לא צריך תואר, להיות כלכלן או גאון מתמטי. אתה צריך רק לרצות, להיות רציני ולהקדיש לזה בסה"כ שנה מחייך. זה קלאסי לחיילים משוחררים שלא רוצים לבזבז את הזמן שלהם על תואר או על עבודות מזדמנות. כי תוך שנה מרגע שהם התחילו את הלימודים, הם מתחילים לייצר לעצמם כסף. כסף שאיתו הם יכולים גם לצאת לטיול, גם ללמוד לתואר, אם הם ממש מרגישים חייבים, וגם לוותר על מלצרות או להיות שליחים".
 
תסביר. מה תכלס אתה מציע היום לחייל המשוחרר שבאמת יבטיח לו עתיד כלכלי?
ברנד: "אני מציע את הפתרון הכי אלגנטי והכי בטוח לעתיד הכלכלי שלו. בנינו תוכנית הכשרה שתפורה לחיילים משוחררים. כמו שאמרתי, תוך כמה שיעורים מרגע שהתחילו את ההכשרה, הם יכולים להתחיל לסחור על כסף אמיתי ולייצר הכנסה חודשית. הכנסה שתחליף את הצורך בעבודה זמנית בתחילת הדרך, ובהמשך, תייצר להם הזדמנות להכנסה משמעותית בתחום הכי רווחי בעולם. ואתה יודע מה עוד חשוב שלא אמרתי? המדינה מממנת להם את התענוג הזה באמצעות הפיקדון לחיילים משוחררים".
  
יפה. האמת הפתעת אותי. אבל אני לא מבין איך זה פותר את משולש ההחלטות האכזרי של טיול - תואר - מלצרות?
ברנד: "פשוט מאוד. במקום ללמוד לתואר 3 או 4 שנים ואז לגלות שאין לך מה לעשות איתו, אתה לומד למקצוע שנה אחת. מקצוע פיננסי שמכין אותך לעולם האמיתי - לסחור בשוק ההון ולהתחיל לייצר לעצמך הכנסה. רוצה במקביל לטוס לחו"ל? אתה יכול. כי את הלימודים אתה יכול לקחת און-ליין וגם לסחור מכל מקום בעולם. רוצה בכל זאת ללמוד לתואר? אתה יכול לעשות את זה ישר אחרי שהפכת ל'אנליסט פיננסי' במסגרת התכנית שבנינו לך. לפחות אתה יודע שאתה יכול להרוויח כמו שצריך במקביל לתואר."
 
אז אתה בעצם אומר שאפשר לוותר גם על עבודות זמניות כמו מלצרות?
ברנד: "אם אתה ממש רוצה, לך להיות מלצר. גם אני הייתי פעם. אבל אחרי שתהיה 'אנליסט פיננסי' אתה ממש לא צריך למלצר, לברמן או להיות שליח. ואני אגיד לך עוד משהו חשוב. המקצוע הזה של 'אנליסט פיננסי' לא היה קיים בזמנים שלי. ואני לא כזה 'עתיק' כמו שהצעירים אומרים. כי לפני נגיד 10 שנים, לא יכולת לסחור מכל מקום בעולם דרך המחשב האישי שלך. היום כל ילד מכיר את סודות האינטרנט. כ'אנליסט פיננסי' אתה יכול גם לנפוש בכל מקום בעולם ולסחור. אתה מבין איפה העולם שלנו נמצא היום? לא במסדרונות האוניברסיטה".
גיא ברנד (ממייסדי ביג שוט) בכנס למתעניינים בשוק ההון  
 
האמת אני מודאג. מה יהיה בעוד כמה שנים כשהרובוטים יחליפו אותנו? מה קורה היום עם עשרות אלפי צעירים שמסיימים תואר אחד ושני ולא מוצאים עבודה?
ברנד: "זו בדיוק הסיבה שבגללה צריך ללמוד מקצוע פרקטי לחיים. מקצוע של העתיד ולא של העבר. מקצוע שנותן לך מיומנות נוספת לחיים ושיאפשר לך, גם אם אתה בבידוד, כמו במקרה הקורונה, להמשיך לפרנס את עצמך, כי אתה סוחר מהבית. מקצוע שאתה יכול ללמוד כמעט את כולו מהמחשב. ומהרגע שהפכת ל'אנליסט פיננסי', אתה כבר לא תלוי בבוסים או בפיטורין, אלא רק בעצמך. 'אנליסט פיננסי' זה בדיוק המקצוע של העולם החדש. זה כל-כך העולם החדש שאפילו את המסחר שלנו אנחנו עושים באמצעות רובוטים. רק נותנים פקודות מכירה וקנייה ואת הרווחים גורפים אלינו."
 
אז תן לי רגע להבין. אתה מבטיח מקצוע פרקטי מכניס, אתה אומר שתוך שנה התלמיד יכול להתחיל לסחור בשוק ההון, אתה אומר שאפשר ללמוד את זה מכל מקום בעולם ואפשר גם לסחור מכל מקום בעולם ואתה אומר שאפשר להשתמש בפיקדון. נשמע בוננזה, איפה הקאטץ'? 
 
ברנד: "אין קאטץ'. יש רק רצון טוב ורצינות. אם מישהו בא אלינו כי הוא חושב שמדובר בקזינו או בחנות אינטרנטית, לא ניקח אותו אלינו. אני מחפש חיילים משוחררים שיש להם שאיפות להצליח, שמחפשים עתיד טוב יותר, אתגרים ומיומנות חדשה שמתאימה לעולם החדש. והטובים מביניהם יוכלו לסחור על תיק מסחר של 100,000 דולר תוך שנה מתחילת הלימודים שלהם. ההפסדים כאמור עלינו וברווחים נתחלק בהתאם לחלוקת רווחים קבועה מראש. אנחנו מאוד רציניים בזה. ואם מישהו בא אלינו סתם כדי להגיד שהוא למד משהו, הוא לא יישאר אצלנו."
דניאל קראדי, בן 25, יועץ פיננסי, מנהל תיקי השקעות וסוחר בשוק ההון 

דניאל מצא פתרון לדילמה של הצעירים 
בזמן שאנחנו מדברים עם גיא, דניאל קראדי יושב בצד ומקשיב. אפשר להגיד שדניאל כבר עשה את זה. בגיל 25 הוא כבר יועץ השקעות, מנהל תיקי מסחר ללקוחות בסדר גודל של מיליוני שקלים וסוחר בשוק ההון.
 
דניאל, נראה שאתה פתרת את הבעיה של הדור שלך?
קראדי: "אפשר להגיד שכן. אני לא חיכיתי לאוניברסיטה או לטיול הגדול. הלכתי ישר לקריירה וכסף, מתוך מחשבה שאם ארצה לצאת לטיול או לעשות תואר, אני מעדיף לעשות את זה אחרי שאני כבר שקט מבחינה כלכלית."
 
ואתה לא מצטער על זה?
קראדי: "להיפך, עכשיו כשיש לי מספיק הכנסה, אני יכול לנסוע לאן שאני רוצה, לסחור ולנהל את החשבונות של הלקוחות שלי מכל מקום בעולם. רק צריך לפטופ ואני מסודר. 
ואם פתאום יבוא לי לעשות תואר בשביל אימא שלי, אז גם את זה אני אוכל לעשות במקביל. אבל בינינו, מה ייתן לי תואר היום?" 
 
אז היום אתה מנהל את הכסף לאחרים. לא קצת מפחיד בגילך?
קראדי: "יותר הפחיד אותי בזמנו לצאת לעולם אחרי הצבא ולמצוא את עצמי שנים בלי עתיד. בלי להבטיח לעצמי חיים שאני רוצה כשאני לא תלוי באחרים."
 
איך הגעת למה שהגעת?
קראדי: "השקעה, רצינות ומיקוד במטרה. ידעתי מה אני רוצה, למדתי את זה וקפצתי למים העמוקים. למעשה את הדרך שלי התחלתי אצל גיא בביג שוט, לפני 3 שנים. זו הייתה ההשקעה הראשונה הכי טובה שלי עם הכסף שהצלחתי לחסוך עד אז. היום הצטרפתי לתוכנית 'אנליסט פיננסי' של ביג שוט כמדריך ויועץ בחדר המסחר. השקעה לא רעה אפשר לומר."
 
ברנד מבקש "להתפרץ" שוב לשיחה ומוסיף: "מי שיזכה להצטרף לתוכנית "אנליסט פיננסי", יזכה לשמוע וללמוד מדניאל. מדובר בתוכנית מקצועית ומקיפה עם כל הידע המקצועי שאדם צריך כדי לצאת מוכן לשוק ההון, כולל כמו שאמרתי קודם, קבלת תיק מסחר מאיתנו על סך 10,000 דולר. תיק איתו התלמידים סוחרים, מרוויחים, כשההפסדים עלינו."
 
אז מה עכשיו?
ברנד: "עכשיו צריך רק להתקדם לצעד הבא. דניאל ואני נפגשנו לשיחה קצרה על התכנית, למה כדאי לצעירים להתחיל כבר עכשיו ומידע חשוב על עולם שוק ההון ולמי הוא מתאים. אני מאוד ממליץ להשאיר פרטים ולבדוק התאמה לתוכנית. התוכנית הזו יכולה לשנות את החיים של אלו שמצטרפים אליה".
 

אולי יעניין אותך גם

חם באתר

תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי שימוש

שלח

עוד במדור רץ ברשת

יוצאים מהבית של ההורים? דברים שצריך לקחת בחשבון

מעבר דירה הוא מאורע מרגש ומשמח בחייו של אדם, בפרט כשמדובר במעבר הראשון מחוץ לבית ההורים. עם זאת, מדובר בתהליך מורכב עם עלויות משל עצמו שכדאי לקחת בחשבון. תוהים איך תוכלו לצאת ממנו שמחים וחסכוניים? המדריך הבא בשבילכם

4 השיטות הנפוצות ביותר להוצאת גימלים

כמעט כל חייל בצה"ל ביקר במרפאות "ביקור רופא" או אצל רופא היחידה כדי להוציא גימלים ולאפשר לעצמו לנוח בבית עוד מספר ימים. לעומת החיילים שביקרו פעמים בודדות במרפאות, יש את אלו שנוהגים לבקר אותן באופן קבוע בצאת השבת. בדקנו עבורכם מהן השיטות הנבחרות של החיילים להוציא גימלים..

משכורת צבאית? כך תחסכו כסף

חיילים בשירות סדיר יכולים לחסוך ולדאוג לעתיד שלהם גם מהמשכורת הצבאית. איך עושים את זה בצורה נכונה, מה זה קשור לחשבון הבנק ומה צריך לדעת על הנושא? הנה כל התשובות

5 מתנות שחרור מיוחדות

המתנה המושלמת היא כזו שמקבל המתנה רוצה אבל לא יקנה לעצמו. מכירים מישהו שמשתחרר בקרוב ורוצים להפתיע אותו עם משהו מקורי ומיוחד? הנה כמה הצעות

עוד בחיילים מצייצים

האם יש מש"קי ת"ש בצה"ל?

תפקיד מש"קית ת"ש מהווה את אחד מהתפקידים המזוהים יותר עם נשים מאשר גברים בצה"ל. מדובר על תפקיד המקביל לתפקיד של עובדת סוציאלית ויועצת בבתי הספר, כשבצה"ל רואים הכרח להכשיר גם גברים לאותו התפקיד.

הכירו את נדב צדוק יאיר

בצה"ל ידעו תמיד לאורך השנים לעשות ניצול מיטיבי של כוח האדם שלו ידע נרחב בתחומים רבים עימו הגיעו לישראל. כך קרה גם עם נדב צדוק יאיר. דמות יוצאת דופן, בעלת סיפור חיים מעניין שצה"ל ומערכת הביטחון הישראלית שזורים בה גם כן.

4 השיטות הנפוצות ביותר להוצאת גימלים

כמעט כל חייל בצה"ל ביקר במרפאות "ביקור רופא" או אצל רופא היחידה כדי להוציא גימלים ולאפשר לעצמו לנוח בבית עוד מספר ימים. לעומת החיילים שביקרו פעמים בודדות במרפאות, יש את אלו שנוהגים לבקר אותן באופן קבוע בצאת השבת. בדקנו עבורכם מהן השיטות הנבחרות של החיילים להוציא גימלים..

חיפשנו ומצאנו: 3 תפקידים שאין סיכוי שאתם מכירים

לאורך השנים אנו במערכת "חיילים מצייצים" מעניקים לצעירים העומדים לפני גיוס, טעימה אודות התפקידים הרבים הקיימים בצה"ל. לארגון הרחב והמסואב היצע רחב של תפקידים, בין אם חלקם סטנדרטיים בתוך המסגרת צבאית, כשאחרים ניתן להגדיר כיוצאי דופן והזויים.

חם באתר

תקנון

הסכמה לתנאי השימוש: בכך שהנך ניגש ומשתמש באתרי האינטרנט idftweets.co.il (פורטל תוכן לחיילי צה"ל) ו - isoldier.co.il (מועדון ההטבות israeli soldier)  (להלן יקראו למען הנוחות האתרים/אתרי האיטנרנט או אתרי חיילים מצייצים) המנוהלים ע"י 'חיילים מצייצים מדיה בע"מ' (להלן: 'החברה') הינך מסכים להיות מחויב לתנאי השימוש שלהלן ולכל התנאים והתניות הכלולים ו/או מוזכרים בזה ולכל התנאים והתניות הנוספים המפורטים באתר אינטרנט זה, וכל התנאים הללו ייחשבו כאילו נתת להם הסכמתך. אם אינך מסכים לתנאים אלה, הנך מתבקש שלא להשתמש באתרים אלה. אם אינך מסכים לתנאים נוספים ספציפיים כלשהם שחלים על תוכן מסוים (כפי שהוא מוגדר להלן) או על עסקאות מיוחדות שמתבצעות דרך אתרי אינטרנט אלה, הנך מתבקש שלא להשתמש בחלקו של אתר האינטרנט המכיל תוכן כזה או שבאמצעותו אפשר לבצע אותן עסקאות, והנך מתבקש שלא להשתמש בתוכן כזה או לבצע עסקאות כאלה.

האתרים יהיו רשאים לשנות תנאי שימוש אלו מעת לעת. תנאי השימוש המעודכנים יהיו בתוקף ממועד פרסומם באתרי חיילים מצייצים. הנך מתבקש לבדוק בקביעות את תנאי השימוש המתפרסמים באתרי אינטרנט אלה על מנת לוודא שהינך מודע לכל התנאים החלים על השימוש באתרים אלה. כמו כן, תנאים ותניות ספציפיים עשויים לחול על תכנים, מוצרים, חומרים, שירותים או מידע ספציפיים הכלולים באתרי חיילים מצייצים או זמינים באמצעותו (להלן "תוכן") או על עסקאות המבוצעות באמצעות אתרים אלה. תנאים ספציפיים כגון אלה עשויים לבוא בנוסף לתנאי שימוש אלה או, אם וככל שהתוכן או הכוונה של תנאים ספציפיים אלה אינם עולים בקנה אחד עם התנאים הכלולים בתנאי שימוש אלו, תנאים ספציפיים אלה יבואו במקומם של תנאי שימוש אלו.

אתרי חיילים מצייצים שומרים לעצמם את הזכות לבצע שינויים או עדכונים המתייחסים לתוכן או לגופו של התוכן של אתרי האינטרנט או לפורמט של התוכן בכל עת ללא הודעה מראש. האתרים שומרים לעצמם את הזכות לבטל או להגביל את הגישה לאתרי האינטרנט מכל סיבה שהיא על פי שיקול דעתו הבלעדי.

אין לקשר לאתר תכנים פורנוגראפיים, תכנים המעודדים לגזענות או להפליה פסולה, או המנוגדים לחוק, או שפרסומם מנוגד לחוק או המעודדים פעילות המנוגדת לחוק.

הגולש רשאי להשתמש באתרים למטרות פרטיות ואישיות בלבד. אין להעתיק ולהשתמש, או לאפשר לאחרים להשתמש, בכל דרך אחרת בתכנים מתוך האתרים, לרבות באתרי אינטרנט אחרים, בפרסומים אלקטרוניים, בפרסומי דפוס וכיו"ב, לכל מטרה, בין מסחרית ובין שאינה מסחרית, שאיננה לצורך שימוש אישי ופרטי.

אתרי חיילים מצייצים לא יישאו בכל אחריות לכל נזק שייגרם כתוצאה מכל קישור לתכנים באתר ומכל הצגה או פרסום של תכנים כאמור בכל דרך אחרת. הגולש נושא באחריות המלאה והבלעדית לכל קישור, הצגה או פרסום של התכנים, שנעשו על ידו ומתחייב לשפות את האתר בגין כל נזק שייגרם כתוצאה מכך.

כל התוכן מסופק "כמו שהוא" (AS IS) ו"כמו שהוא זמין" (AS AVAILABLE). אתרי חיילים מצייצים מצהירים בזאת במפורש כי אינם אחראים לכל הצהרה או התחייבות מכל סוג שהוא, מפורשות או מרומזות, לרבות אך לא רק התחייבות להתאמה למטרה מסוימת כלשהי, לאי הפרה של זכויות צדדים שלישיים, או  בקשר לפעילותו של אתרים אלה זה או לתוכנם.

האתרים אינם מתחייבים ואינם מצהירים הצהרה כלשהי באשר לבטיחותו של אתרי אינטרנט אלה. הגולש מאשר כי כל מידע שנשלח באמצעות האתר עשוי להגיע לצדדים שלישיים.

חיילים מצייצים מדיה בע"מ אינה מתחייבת לכך שאתרי האינטרנט או השרתים התומכים באתרי אינטרנט אלה או כל תקשורת אלקטרונית שנשלחה על ידי האתרים הינם נקיים מוירוסים או מגורמים מזיקים אחרים כלשהם.

 

בשום מקרה לא יהיו האתרים או עמודים הקשורים אליהם, אחראים לנזקים ישירים, עקיפים, תוצאתיים, עונשיים (לרבות אך לא רק, נזקים בגין אובדן עסקים, חוזים, הכנסה, נתונים, מידע או הפסקהבניהול עסקים) אשר נובעים כתוצאה ו/או בקשר עם השימוש ו/או העדר היכולת להשתמש באתרי אינטרנט אלה או בתוכן, אף אם האתרים היו מודעים לאפשרות קיומם של נזקים מסוג זה. כל תביעה הנוגעת ו/או הקשורה לאתרי אינטרנט אלה תוגש ותינתן עליה הודעה בכתב למנהלי האתר לא יאוחר מתום שנה אחת (1) ממועד היווצרות עילת התביעה.

 

אתרי חיילים מצייצים עשויים לספק קישורים לאתרי אינטרנט אחרים אשר אינם בשליטתו של האתר. האתרים לא יהיו אחראים בשום מקרה לתוכנם של אותם אתרי אינטרנט. אתרי חיילים מצייצים מספקים קישורים אלה רק לנוחותם של משתמשי אתרי אינטרנט אלה, והכללתו של קישור כלשהו לאתרי אינטרנט כלשהם  לא מהווה הסכמה של האתר לתוכנם של אתרי אינטרנט אלו.

 

כל חומר או מידע שיישלחו באמצעות ו/או בקשר עם אתרי אינטרנט אלה לרבות דרך לשנונית צור קשר, מייל, הודעות פרטיות ברשתות החברתיות, פנייה ישירה למנהלי האתרים (להלן "חומרים של המשתמש")  ייחשבו כאילו אינם סודיים ואין עליהם קניין, ויהיו כפופים לעקרונות מדיניות השמירה על פרטיות. האתרים יהיו רשאים להשתמש, על פי שיקול דעתם בחומרים של המשתמש, בכל מקום בעולם, ללא שיהיו מחוייבים בפיצוי כלשהו, וכשהם חופשיים מכל זכויות מוסריות, זכויות קניין רוחני ו/או זכויות קניין אחרות באותם חומרים של המשתמש או בקשר עמם..

 

אתרי חיילים מצייצים מעודדים את חופש הדיבור ואת קיומו של דיון פורה באתרים, תוך השתתפות פעילה של הגולש ושל יתר משתמשי האתרים בהם. יחד עם זאת, על מנת לאפשר את קיומו של שיח תרבותי וענייני ולמנוע ניצול לרעה של האפשרויות הפתוחות בפני הגולש להתבטא באתר, רשאי האתר לבדוק את התכנים הללו לפני פרסומם. בדיקות כאלה תעשינה אך ורק כדי לנסות למנוע פרסום דברי-נאצה, איומים, ביטויים של גסות רוח וכן תכנים שהם בלתי חוקיים על פניהם בלא צורך בהפעלת שיקול דעת משפטי.

 

עם זאת, האתרים אינם נושאים בכל אחריות לתכנים האלה, והאחריות הבלעדית להם ולכל תוצאה הנובעת מהם חלה על המשתמש ו/או הגולש שמסרם לפרסום. תכנים אלה אינם מבטאים את דעת האתרים או עמדתו ואין בפרסומם כל ערובה לתקפותם, אמינותם, דיוקם או חוקיותם.

 

על הגולש ו/או המשתמש חלה האחריות המלאה והבלעדית לכל תוצאה שתנבע מהפרסום באתרי חיילים מצייצים (לרבות בחשבונות הפייסבוק והאינסטגרם של האתרים) בעת שיגור או מסירת תכנים לפרסום. על הגולש ו/או המשתמש נאסר לפרסם באתר את התכנים הבאים:

 

כל תוכן הידוע לגולש ו/או למשתמש שהוא שקרי, מטעה או מסולף;

כל תוכן הפוגע בזכויות קנייניות של אחרים או מפר אותן - לרבות זכויות יוצרים וסימני מסחר;

כל תוכן פורנוגראפי או בעל אופי מיני בוטה;

כל תוכן הנוגע לקטינים ומזהה אותם, את פרטיהם האישיים או את מענם ודרכי ההתקשרות עימם;

כל תוכנת מחשב, קוד מחשב או יישום הכוללים נגיף-מחשב ("וירוס"), לרבות תוכנות-עוינות הידועות כסוס-טרויאני, תולעים (Worms), ואנדלים (Vandals), יישומים מזיקים (Malicious Applications) וכיו"ב;

סיסמאות, שמות משתמש ופרטים אחרים, המאפשרים שימוש בתוכנות מחשב, קבצים דיגיטאליים, אתרי אינטרנט או שירותים, הטעונים הרשמה או תשלום, בלא תשלום או הרשמה כאמור;

כל תוכן המהווה לשון הרע על אדם, או הפוגע בפרטיותו, או בשמו הטוב;

כל תוכן המזהה אישית אנשים אחרים, מבלי שנתנו את הסכמתם לפרסום זהותם;

כל תוכן בעל אופי או תוכן טורדני, מעליב, עוין, מאיים או גס רוח;

כל תוכן שיש בו, או הוא מעודד לגזענות, או אפליה פסולה על בסיס גזע, מוצא, צבע עור, עדה, לאומיות, דת, מין, עיסוק, נטייה מינית, מחלה, נכות גופנית או נפשית, אמונה, השקפה פוליטית, או מעמד חברתי-כלכלי.

כל תוכן המעודד ביצוע עבירה פלילית או עלול להוות בסיס לתביעה או אחריות אזרחית;

כל תוכן העלול להטעות צרכן;

כל תוכן בעל אופי פרסומי או מסחרי;

כל תוכן המנוגד לכללי השימוש המקובלים באינטרנט או העלול לגרום נזק או לפגוע במשתמשי אינטרנט בכלל, ובמשתמשי האתרים בפרט;

כל תוכן שהגישה אליו חסומה באמצעות סיסמה וכיו"ב, ואינה מתאפשרת באופן חופשי לכל משתמשי האינטרנט;

 

אתרי חיילים מצייצים רשאים לסרב לפרסם, או למחוק לאלתר כל תוכן שמסרת לפרסום בכל עת שתמצא כי הפרת תנאי שימוש אלה או שעשית מעשה או מחדל הפוגע או עלול לפגוע בשירותים הניתנים באתרים, במשתמשיהם, או מי מטעמם. בנוסף, האתרים יהיו רשאים במקרה זה למנוע מהגולש ו/או מהמשתמש פרסום תכנים נוספים באתר ו/או בעמודים הקשורים אליו. הוראות סעיף זה מוסיפות על זכויות האתרים לפי כל דין.

 

החליטו אתרי חיילים מצייצים לפרסם תוכן שמסרת - יהיו רשאים לערוך כל תוכן כזה, לפי שיקול דעתם המוחלט ובכלל זה לקצרו.

 

התכנים שהגולש ימסור לפרסום באתר יהיו חשופים לכל משתמשי האתרים בפרט והאינטרנט בכלל. על הגולש ו/או המשתמש לנהוג בתבונה ובזהירות במסירת פרטים אישיים (כדוגמת כתובת או מספר טלפון) וכן בתגובות ובפניות שיתקבלו באתרים בעקבות השימוש באתרים או פרסום איזה מפרטיו. 

 

האתרים מעודדים את הגולש ו/או המשתמש להתייחס בזהירות ובביקורתיות לתכנים שמתפרסמים באתרי חיילים מצייצים, ובכלל זה לתכנים שמפרסמים משתמשים באתרים. על הגולש ו/או המשתמש להתייחס לתכנים אלה בזהירות ובקפידה. התכנים אינם מתפרסמים מטעמו של האתר, ולפיכך האתרים אינם אחראים למהימנותם, אמינותם, דיוקם או שלמותם ואינם אחראים לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם. זכור תמיד כי תכנים כאלה אינם תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע מתאימים, כדוגמת עורכי דין, רופאים, בעלי מקצוע מוסמכים וכיו"ב, במקום שהתייעצות כזאת נדרשת.

OK

התחברות

התחברות רגילה

שכחת סיסמה?לחץ כאן עדיין לא רשום?הירשם כאן

הרשמה לאתר

הרשמה רגילה

כבר רשום? התחבר כאן

הרשמה לאתר

הרשמה לאתר