איך נותנים מתנה?

מערכת חיילים מצייצים 21.12.2020

אופן נתינת מתנות היא תורה שלמה בפני עצמה שאינה נגמרת עם בחירת המתנה המושלמת, צריך גם לדעת איך לתת את המתנה על מנת להשיג את מקסימום האפקט. יש כמובן גם את אפקט הקונטקסט: מתן מתנה למתגייס מחברים שונה ממתן אותה מתנה בדיוק אם מדובר במתנה למפקד ואפילו אם מדובר במתנה למתגייס אבל מהוריו.
מערכת חיילים מצייצים 21.12.2020

מתנה למפקד – עשה ואל תעשה

כאשר מדובר על מתנה למפקד רצוי לחבור מספר אנשים יחד ולתת מתנה משותפת. בדרך זו האמירה היא "אנחנו כולנו, שווה בשווה, מאחורי המתנה שקיבלת". לרב, זה גם מה שקורה – כל הצוות אוספים כסף וקונים מתנה משותפת. לפעמים, אתם כפרטים רוצים להדגיש בפני אותו מפקד או קולגה את היחס האישי הקרוב או את הכרת התודה ורוצים לתת מתנה אישית. האם יש חוקים בקשר לכך?

אם מדובר במתנה למפקד שממשיך לפקד על היחידה – רצוי להסתפק במתנה קטנה ולא יקרה, ולתת את המתנה שלא בנוכחות כולם. מלבד המסר כי מדובר במשהו אישי, מסר אותו אתם רוצים להעביר. רצוי לעשות זאת בפרטיות על מנת שעצם מתן המתנה לא תתפרש כהתחנפות למפקד.

גם אם מדובר במפקד או קולגה שפורש – רצוי לתת מתנה אישית בנפרד מהיתר, על מנת להדגיש את חשיבותה, ייחודיותה והעובדה שמדובר במתנה אישית.

מתנה למתגייס מחברים

תקופת הגיוס היא תקופה מלאה חוויות – רכישת ציוד למתגייס, ביקור ראשון בחנות לחיילים, בדיקה ואריזה של ציוד וחפצים נחוצים או דרושים, התרגשות לקראת תקופה חדשה וכמובן הגיוס עצמו וכל החוויות והריגושים המתלווים אליו. אם אתם חברים שחושבים לקנות מתנה למתגייס של, נאמר, דירה – קרוב לוודאי שהמתגייס העמוס בשלל חוויות יזכור את המתנה ומי נתן לו אותה, לא משנה איך תבחרו לגלות לו מה החלטתם לתת לו לקראת הגיוס. מצד שני, כמה מכם יש להם את האמצעים, הרצון או הכוונה לתת לחבר דירה כמתנת גיוס? קרוב לוודאי שתבחרו לתת מתנה למתגייס קטנה, מתנה צנועה שמתאימה ליכולת הכלכלית שלכם, כזו שתשרת אותו גם לאחר הגיוס דוגמת כיסוי לחוגר או מתנה קטנה אחרת, אפילו כזו מתכלה של שוקולד, נאמר – שתנעים עליו את הזמן.

מה נותנים כמתנה הוא ככלל חשוב פחות מעצם מתן המתנה. כשנותנים מתנה לחבר לגיוס בעצם אומרים לו: "אנחנו חושבים עליך, מחזיקים אצבעות שתצליח בדרכך החדשה" – והמסר חשוב יותר מהמתנה. אנחנו גם רוצים שהמסר הזה יופנם, שהמתנה תיתפס כייחודית ותגרום למקבל המתנה להבין כמה כוונה יש מאחורי נתינת המתנה. אז איך עושים את זה? איך בוחרים מתנות לגיוס? כמה כללים וכמה רעיונות מפורטים בהמשך.

מגישים מתנה – לא בדרך אגב. אמנות עטיפת מתנה למתגייס

כאשר נותנים מתנה, חשוב להשקיע בעטיפה לא פחות מאשר במתנה עצמה. בסין, יפן ויתר מדינות המזרח הרחוק – עטיפת מתנות היא תורה בפני עצמה כאשר כל צבע מייצג ומסמל דברים שונים, יש צבעים מהם יש להמנע וצבעים המצביעים על איחולי מזל טוב כגון הצבע האדום. לא בכל יום בשבוע יש להשתמש באותו הצבע – לעתים צבע מסוים כעטיפה למתנה יעבוד ביום שני אבל לא ביום רביעי. אם מקשטים בסרטים, חשוב להקפיד ולא לשים ארבעה סרטים – עדיף ששה או שמונה. היד עוד ארוכה לגבי הדרך שבה יש להגיש מתנה במזרח הרחוק. בארץ, החוקים והכללים הם כלל לא נוקשים. לעתים קרובות אפשר לראות מתנות שמוגשות אפילו ללא עטיפה, או בשקית מהחנות שבה נקנו, וחבל.

ככלל, הקפידו לעטוף כל מתנה בעטיפה מושקעת. אם זה נוח, הגיעו עם מתנה למתגייס בשקית אבל בשעת הגשת המתנה – כדאי להוציא אותה מהשקית, ולהגיש אותה במלוא הדרה. שמרו את השקית – אולי למקבל המתה יהיה גם נח לשאת אותה חזרה לביתו בשקית שבה הבאתם את המתנה.

כבר עטפתם את המתנה, אבל איך מציגים אותה למתגייס?

רעיונות יצירתיים להגשת מתנות– מטריושקה של קופסאות

אחד הרעיונות הפשוטים והמקובלים בארץ לצורך הגשת מתנות היא קופסאות מתנה: את המתנה שמים בקופסה פנימית ועוטפים, את הקופסה הפנימית שמים בקופסה גדולה יותר וכך הלאה וכך הלאה. בסופו של דבר מקבלים מתנה מאד גדולה שיכולה להסתיר גם מתנה קטנה וצנועה, אך הדרך אל המתנה עוברת בפתיחת אינסוף קופסאות מכוננות וכמו שיידרש זמן לפתוח ולהגיע למתנה למתגייס המיוחלת – כך ייקח זמן עד שמקבל המתנה ישכח את המתנה ולו בגלל משך הזמן שלקח לו לגלות מה היא המתנה.

רעיונות יצירתיים להגשת מתנות – חפש את המטמון

דרך יצירתית נוספת להעצים את חווית הגשת מתנה למתגייס היא דרך משחק חפש את המטמון. בחרו נקודות שיכולות לציין רגעים חשובים בחיי המתגייס: לידה, שלום כיתה א', מעבר לתיכון, שנה ראשונה כמדריך בצופים, חברה ראשונה, קבלת רישיון נהיגה, מסיבת סיום תיכון, השתתפות בתערוכה, זכייה בתחרות – כל מתגייס והמסלול שהוא עשה, התחנות שהוא עבר בדרכו עד לגיוס.

החביאו בכל נקודה כזו רמז לנקודה הבאה. אם לדוגמה נקודת הציון הבאה היא קבלת הרכב הראשון, הרמז יכול להיות: "אפילו שאין לי רסן, אומרים שיש לו כוח כמו לכמה וכמה סוסים! חפשו את הרמז הבא מתחת למושכות". אם אתם מתקשים בלהמציא חידות, תמיד אפשר ללכת על שירים וכן – יש עוד כמה חוץ מהאוטו שלי הוא גדול וירוק: בחולצת פסים של עברי לידר אם הרכב הוא יפני, אם התמזל מזלו של הילד למרצדס תמיד אפשר לבחור את חום יולי אוגוסט של שרית חדד או לחילופין ללכת על מרצדס בנץ' של ג'ניס ג'ופלין, ורכבים אחרים – תמיד אפשר ללכת על מכונית של משינה או דודו אהרון עם האוטו שלי היופי שלה, לא חסר.

את המתנה למתגייס החביאו כאשר היא עטופה יפה בקיטבג או בתיק הגב שילך איתו לטירונות.

רעיונות יצירתיים להגשת מתנות – המרוץ למתנה

אם בחפש את המטמון הרעיון הוא לפתור חידות או לזהות רמזים לאורך מסלול כלשהו, אם מוכנים להשקיע אפשר לבנות ממש מסלול מכשולים שיאתגר לא רק את המח של המתגייס הצעיר אלא גם את גופו – "כדי לקבל את הרמז הבא, עשה חמש עליות מתח!", לאחר כיסוי עיניים המתגייס מקבל שלוש עוגות שוקולד לטעימה ועליו לזהות את העוגה שאפתה אימו / החבר הטוב שלו וכדומה, לבנות מגדל ג'נגה מעשרים לבנים בלי שהוא יתפרק, רק עם יד אחת וכדומה. בזמנים בהם חפש את המטמון יכול להיות קצת קלסטרופובי כאשר כולו מתנהל בתוך הדירה, משימות פיזיות יכולות להוות חלופה חווייתית לדרך למתנה.

רעיונות יצירתיים להגשת מתנות – פאזל

החביאו את המתנה וכתבו את מקום הימצאה על שלט מצויר, תמיד אפשר לתכנן את השלט והכיתוב בתוכנת ציור ולהדפיס. הדביקו את הדף המודפס על קרטון וגזרו את התמונה עם המסר לעשרים חתיכות לפחות, דמויות פאזל. במקום לתת את המתנה תנו למתגייס את חתיכות הפאזל ולגלות לבד היכן המתנה מסתתרת לאחר הרכבת הפאזל וחשיפת מיקום המתנה המוסתרת.

רעיונות יצירתיים להגשות מתנות -  שבע מתנות לגיוס

בייחוד אם מדובר על אוסף מתנות קטנות דרך יצירתית ומרגשת לתת את המתנות היא בתפזורת לאורך זמן. לא לחינם יש את מסורת 12 המתנות של חג המולד או שבע המתנות של חנוכה. מתנה למתגייס ואפילו מתנה למפקד ניתן לתת באופן דומה. אם מדובר במתגייס – לשים כל יום מתנה אחרת במקום שהמתגייס לא יפספס – נעל, כוס הקפה של הבוקר, ליד מנורת הלילה – כל מקום שהמתגייס קרוב לוודאי שיבחין בו. הציפיה הנבנית מיום ליום תעצים את תחושת החוויה ותהפוך את מתן מתנה למתגייס לחוויה שאותה יזכור לכל החיים.

 

המאמר נכתב בשיתוף UniCow האתר המוביל בישראל למתנות לגיוס.

אולי יעניין אותך גם

חם באתר

תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי שימוש

שלח

עוד במדור רץ ברשת

יוצאים מהבית של ההורים? דברים שצריך לקחת בחשבון

מעבר דירה הוא מאורע מרגש ומשמח בחייו של אדם, בפרט כשמדובר במעבר הראשון מחוץ לבית ההורים. עם זאת, מדובר בתהליך מורכב עם עלויות משל עצמו שכדאי לקחת בחשבון. תוהים איך תוכלו לצאת ממנו שמחים וחסכוניים? המדריך הבא בשבילכם

4 השיטות הנפוצות ביותר להוצאת גימלים

כמעט כל חייל בצה"ל ביקר במרפאות "ביקור רופא" או אצל רופא היחידה כדי להוציא גימלים ולאפשר לעצמו לנוח בבית עוד מספר ימים. לעומת החיילים שביקרו פעמים בודדות במרפאות, יש את אלו שנוהגים לבקר אותן באופן קבוע בצאת השבת. בדקנו עבורכם מהן השיטות הנבחרות של החיילים להוציא גימלים..

משכורת צבאית? כך תחסכו כסף

חיילים בשירות סדיר יכולים לחסוך ולדאוג לעתיד שלהם גם מהמשכורת הצבאית. איך עושים את זה בצורה נכונה, מה זה קשור לחשבון הבנק ומה צריך לדעת על הנושא? הנה כל התשובות

5 מתנות שחרור מיוחדות

המתנה המושלמת היא כזו שמקבל המתנה רוצה אבל לא יקנה לעצמו. מכירים מישהו שמשתחרר בקרוב ורוצים להפתיע אותו עם משהו מקורי ומיוחד? הנה כמה הצעות

עוד בחיילים מצייצים

האם יש מש"קי ת"ש בצה"ל?

תפקיד מש"קית ת"ש מהווה את אחד מהתפקידים המזוהים יותר עם נשים מאשר גברים בצה"ל. מדובר על תפקיד המקביל לתפקיד של עובדת סוציאלית ויועצת בבתי הספר, כשבצה"ל רואים הכרח להכשיר גם גברים לאותו התפקיד.

הכירו את נדב צדוק יאיר

בצה"ל ידעו תמיד לאורך השנים לעשות ניצול מיטיבי של כוח האדם שלו ידע נרחב בתחומים רבים עימו הגיעו לישראל. כך קרה גם עם נדב צדוק יאיר. דמות יוצאת דופן, בעלת סיפור חיים מעניין שצה"ל ומערכת הביטחון הישראלית שזורים בה גם כן.

4 השיטות הנפוצות ביותר להוצאת גימלים

כמעט כל חייל בצה"ל ביקר במרפאות "ביקור רופא" או אצל רופא היחידה כדי להוציא גימלים ולאפשר לעצמו לנוח בבית עוד מספר ימים. לעומת החיילים שביקרו פעמים בודדות במרפאות, יש את אלו שנוהגים לבקר אותן באופן קבוע בצאת השבת. בדקנו עבורכם מהן השיטות הנבחרות של החיילים להוציא גימלים..

חיפשנו ומצאנו: 3 תפקידים שאין סיכוי שאתם מכירים

לאורך השנים אנו במערכת "חיילים מצייצים" מעניקים לצעירים העומדים לפני גיוס, טעימה אודות התפקידים הרבים הקיימים בצה"ל. לארגון הרחב והמסואב היצע רחב של תפקידים, בין אם חלקם סטנדרטיים בתוך המסגרת צבאית, כשאחרים ניתן להגדיר כיוצאי דופן והזויים.

חם באתר

תקנון

הסכמה לתנאי השימוש: בכך שהנך ניגש ומשתמש באתרי האינטרנט idftweets.co.il (פורטל תוכן לחיילי צה"ל) ו - isoldier.co.il (מועדון ההטבות israeli soldier)  (להלן יקראו למען הנוחות האתרים/אתרי האיטנרנט או אתרי חיילים מצייצים) המנוהלים ע"י 'חיילים מצייצים מדיה בע"מ' (להלן: 'החברה') הינך מסכים להיות מחויב לתנאי השימוש שלהלן ולכל התנאים והתניות הכלולים ו/או מוזכרים בזה ולכל התנאים והתניות הנוספים המפורטים באתר אינטרנט זה, וכל התנאים הללו ייחשבו כאילו נתת להם הסכמתך. אם אינך מסכים לתנאים אלה, הנך מתבקש שלא להשתמש באתרים אלה. אם אינך מסכים לתנאים נוספים ספציפיים כלשהם שחלים על תוכן מסוים (כפי שהוא מוגדר להלן) או על עסקאות מיוחדות שמתבצעות דרך אתרי אינטרנט אלה, הנך מתבקש שלא להשתמש בחלקו של אתר האינטרנט המכיל תוכן כזה או שבאמצעותו אפשר לבצע אותן עסקאות, והנך מתבקש שלא להשתמש בתוכן כזה או לבצע עסקאות כאלה.

האתרים יהיו רשאים לשנות תנאי שימוש אלו מעת לעת. תנאי השימוש המעודכנים יהיו בתוקף ממועד פרסומם באתרי חיילים מצייצים. הנך מתבקש לבדוק בקביעות את תנאי השימוש המתפרסמים באתרי אינטרנט אלה על מנת לוודא שהינך מודע לכל התנאים החלים על השימוש באתרים אלה. כמו כן, תנאים ותניות ספציפיים עשויים לחול על תכנים, מוצרים, חומרים, שירותים או מידע ספציפיים הכלולים באתרי חיילים מצייצים או זמינים באמצעותו (להלן "תוכן") או על עסקאות המבוצעות באמצעות אתרים אלה. תנאים ספציפיים כגון אלה עשויים לבוא בנוסף לתנאי שימוש אלה או, אם וככל שהתוכן או הכוונה של תנאים ספציפיים אלה אינם עולים בקנה אחד עם התנאים הכלולים בתנאי שימוש אלו, תנאים ספציפיים אלה יבואו במקומם של תנאי שימוש אלו.

אתרי חיילים מצייצים שומרים לעצמם את הזכות לבצע שינויים או עדכונים המתייחסים לתוכן או לגופו של התוכן של אתרי האינטרנט או לפורמט של התוכן בכל עת ללא הודעה מראש. האתרים שומרים לעצמם את הזכות לבטל או להגביל את הגישה לאתרי האינטרנט מכל סיבה שהיא על פי שיקול דעתו הבלעדי.

אין לקשר לאתר תכנים פורנוגראפיים, תכנים המעודדים לגזענות או להפליה פסולה, או המנוגדים לחוק, או שפרסומם מנוגד לחוק או המעודדים פעילות המנוגדת לחוק.

הגולש רשאי להשתמש באתרים למטרות פרטיות ואישיות בלבד. אין להעתיק ולהשתמש, או לאפשר לאחרים להשתמש, בכל דרך אחרת בתכנים מתוך האתרים, לרבות באתרי אינטרנט אחרים, בפרסומים אלקטרוניים, בפרסומי דפוס וכיו"ב, לכל מטרה, בין מסחרית ובין שאינה מסחרית, שאיננה לצורך שימוש אישי ופרטי.

אתרי חיילים מצייצים לא יישאו בכל אחריות לכל נזק שייגרם כתוצאה מכל קישור לתכנים באתר ומכל הצגה או פרסום של תכנים כאמור בכל דרך אחרת. הגולש נושא באחריות המלאה והבלעדית לכל קישור, הצגה או פרסום של התכנים, שנעשו על ידו ומתחייב לשפות את האתר בגין כל נזק שייגרם כתוצאה מכך.

כל התוכן מסופק "כמו שהוא" (AS IS) ו"כמו שהוא זמין" (AS AVAILABLE). אתרי חיילים מצייצים מצהירים בזאת במפורש כי אינם אחראים לכל הצהרה או התחייבות מכל סוג שהוא, מפורשות או מרומזות, לרבות אך לא רק התחייבות להתאמה למטרה מסוימת כלשהי, לאי הפרה של זכויות צדדים שלישיים, או  בקשר לפעילותו של אתרים אלה זה או לתוכנם.

האתרים אינם מתחייבים ואינם מצהירים הצהרה כלשהי באשר לבטיחותו של אתרי אינטרנט אלה. הגולש מאשר כי כל מידע שנשלח באמצעות האתר עשוי להגיע לצדדים שלישיים.

חיילים מצייצים מדיה בע"מ אינה מתחייבת לכך שאתרי האינטרנט או השרתים התומכים באתרי אינטרנט אלה או כל תקשורת אלקטרונית שנשלחה על ידי האתרים הינם נקיים מוירוסים או מגורמים מזיקים אחרים כלשהם.

 

בשום מקרה לא יהיו האתרים או עמודים הקשורים אליהם, אחראים לנזקים ישירים, עקיפים, תוצאתיים, עונשיים (לרבות אך לא רק, נזקים בגין אובדן עסקים, חוזים, הכנסה, נתונים, מידע או הפסקהבניהול עסקים) אשר נובעים כתוצאה ו/או בקשר עם השימוש ו/או העדר היכולת להשתמש באתרי אינטרנט אלה או בתוכן, אף אם האתרים היו מודעים לאפשרות קיומם של נזקים מסוג זה. כל תביעה הנוגעת ו/או הקשורה לאתרי אינטרנט אלה תוגש ותינתן עליה הודעה בכתב למנהלי האתר לא יאוחר מתום שנה אחת (1) ממועד היווצרות עילת התביעה.

 

אתרי חיילים מצייצים עשויים לספק קישורים לאתרי אינטרנט אחרים אשר אינם בשליטתו של האתר. האתרים לא יהיו אחראים בשום מקרה לתוכנם של אותם אתרי אינטרנט. אתרי חיילים מצייצים מספקים קישורים אלה רק לנוחותם של משתמשי אתרי אינטרנט אלה, והכללתו של קישור כלשהו לאתרי אינטרנט כלשהם  לא מהווה הסכמה של האתר לתוכנם של אתרי אינטרנט אלו.

 

כל חומר או מידע שיישלחו באמצעות ו/או בקשר עם אתרי אינטרנט אלה לרבות דרך לשנונית צור קשר, מייל, הודעות פרטיות ברשתות החברתיות, פנייה ישירה למנהלי האתרים (להלן "חומרים של המשתמש")  ייחשבו כאילו אינם סודיים ואין עליהם קניין, ויהיו כפופים לעקרונות מדיניות השמירה על פרטיות. האתרים יהיו רשאים להשתמש, על פי שיקול דעתם בחומרים של המשתמש, בכל מקום בעולם, ללא שיהיו מחוייבים בפיצוי כלשהו, וכשהם חופשיים מכל זכויות מוסריות, זכויות קניין רוחני ו/או זכויות קניין אחרות באותם חומרים של המשתמש או בקשר עמם..

 

אתרי חיילים מצייצים מעודדים את חופש הדיבור ואת קיומו של דיון פורה באתרים, תוך השתתפות פעילה של הגולש ושל יתר משתמשי האתרים בהם. יחד עם זאת, על מנת לאפשר את קיומו של שיח תרבותי וענייני ולמנוע ניצול לרעה של האפשרויות הפתוחות בפני הגולש להתבטא באתר, רשאי האתר לבדוק את התכנים הללו לפני פרסומם. בדיקות כאלה תעשינה אך ורק כדי לנסות למנוע פרסום דברי-נאצה, איומים, ביטויים של גסות רוח וכן תכנים שהם בלתי חוקיים על פניהם בלא צורך בהפעלת שיקול דעת משפטי.

 

עם זאת, האתרים אינם נושאים בכל אחריות לתכנים האלה, והאחריות הבלעדית להם ולכל תוצאה הנובעת מהם חלה על המשתמש ו/או הגולש שמסרם לפרסום. תכנים אלה אינם מבטאים את דעת האתרים או עמדתו ואין בפרסומם כל ערובה לתקפותם, אמינותם, דיוקם או חוקיותם.

 

על הגולש ו/או המשתמש חלה האחריות המלאה והבלעדית לכל תוצאה שתנבע מהפרסום באתרי חיילים מצייצים (לרבות בחשבונות הפייסבוק והאינסטגרם של האתרים) בעת שיגור או מסירת תכנים לפרסום. על הגולש ו/או המשתמש נאסר לפרסם באתר את התכנים הבאים:

 

כל תוכן הידוע לגולש ו/או למשתמש שהוא שקרי, מטעה או מסולף;

כל תוכן הפוגע בזכויות קנייניות של אחרים או מפר אותן - לרבות זכויות יוצרים וסימני מסחר;

כל תוכן פורנוגראפי או בעל אופי מיני בוטה;

כל תוכן הנוגע לקטינים ומזהה אותם, את פרטיהם האישיים או את מענם ודרכי ההתקשרות עימם;

כל תוכנת מחשב, קוד מחשב או יישום הכוללים נגיף-מחשב ("וירוס"), לרבות תוכנות-עוינות הידועות כסוס-טרויאני, תולעים (Worms), ואנדלים (Vandals), יישומים מזיקים (Malicious Applications) וכיו"ב;

סיסמאות, שמות משתמש ופרטים אחרים, המאפשרים שימוש בתוכנות מחשב, קבצים דיגיטאליים, אתרי אינטרנט או שירותים, הטעונים הרשמה או תשלום, בלא תשלום או הרשמה כאמור;

כל תוכן המהווה לשון הרע על אדם, או הפוגע בפרטיותו, או בשמו הטוב;

כל תוכן המזהה אישית אנשים אחרים, מבלי שנתנו את הסכמתם לפרסום זהותם;

כל תוכן בעל אופי או תוכן טורדני, מעליב, עוין, מאיים או גס רוח;

כל תוכן שיש בו, או הוא מעודד לגזענות, או אפליה פסולה על בסיס גזע, מוצא, צבע עור, עדה, לאומיות, דת, מין, עיסוק, נטייה מינית, מחלה, נכות גופנית או נפשית, אמונה, השקפה פוליטית, או מעמד חברתי-כלכלי.

כל תוכן המעודד ביצוע עבירה פלילית או עלול להוות בסיס לתביעה או אחריות אזרחית;

כל תוכן העלול להטעות צרכן;

כל תוכן בעל אופי פרסומי או מסחרי;

כל תוכן המנוגד לכללי השימוש המקובלים באינטרנט או העלול לגרום נזק או לפגוע במשתמשי אינטרנט בכלל, ובמשתמשי האתרים בפרט;

כל תוכן שהגישה אליו חסומה באמצעות סיסמה וכיו"ב, ואינה מתאפשרת באופן חופשי לכל משתמשי האינטרנט;

 

אתרי חיילים מצייצים רשאים לסרב לפרסם, או למחוק לאלתר כל תוכן שמסרת לפרסום בכל עת שתמצא כי הפרת תנאי שימוש אלה או שעשית מעשה או מחדל הפוגע או עלול לפגוע בשירותים הניתנים באתרים, במשתמשיהם, או מי מטעמם. בנוסף, האתרים יהיו רשאים במקרה זה למנוע מהגולש ו/או מהמשתמש פרסום תכנים נוספים באתר ו/או בעמודים הקשורים אליו. הוראות סעיף זה מוסיפות על זכויות האתרים לפי כל דין.

 

החליטו אתרי חיילים מצייצים לפרסם תוכן שמסרת - יהיו רשאים לערוך כל תוכן כזה, לפי שיקול דעתם המוחלט ובכלל זה לקצרו.

 

התכנים שהגולש ימסור לפרסום באתר יהיו חשופים לכל משתמשי האתרים בפרט והאינטרנט בכלל. על הגולש ו/או המשתמש לנהוג בתבונה ובזהירות במסירת פרטים אישיים (כדוגמת כתובת או מספר טלפון) וכן בתגובות ובפניות שיתקבלו באתרים בעקבות השימוש באתרים או פרסום איזה מפרטיו. 

 

האתרים מעודדים את הגולש ו/או המשתמש להתייחס בזהירות ובביקורתיות לתכנים שמתפרסמים באתרי חיילים מצייצים, ובכלל זה לתכנים שמפרסמים משתמשים באתרים. על הגולש ו/או המשתמש להתייחס לתכנים אלה בזהירות ובקפידה. התכנים אינם מתפרסמים מטעמו של האתר, ולפיכך האתרים אינם אחראים למהימנותם, אמינותם, דיוקם או שלמותם ואינם אחראים לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם. זכור תמיד כי תכנים כאלה אינם תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע מתאימים, כדוגמת עורכי דין, רופאים, בעלי מקצוע מוסמכים וכיו"ב, במקום שהתייעצות כזאת נדרשת.

OK

התחברות

התחברות רגילה

שכחת סיסמה?לחץ כאן עדיין לא רשום?הירשם כאן

הרשמה לאתר

הרשמה רגילה

כבר רשום? התחבר כאן

הרשמה לאתר

הרשמה לאתר