רעיונות למתנות DIY

מערכת חיילים מצייצים 03.03.2021

המתנות הטובות ביותר הן אלו שמושקעת בהן מחשבה והשקעה. השקעה יכולה להיות כספית, אבל יש גם סוגי השקעה אחרים, לאו דווקא כספיים. רעיונות למתנות DIY הם רעיונות מצוינים, במיוחד לימים אלו. כאשר הכסף הוא מצרך נדרש אבל זמן יש למכביר – זה הזמן להתחיל לחשוב על מתנות שההשקעה בהן היא פונקציה של זמן וכוונה, ופחות פונקציה של כסף.
מערכת חיילים מצייצים 03.03.2021

יצירה מקורית – כל אחד יכול

כרטיס מושקע, בכתב יד או במחשב, הוא מתנה שתמיד יש לה ערך מוסף. אם יש לכם כשרון ציור או איור – כרטיס מושקע שלא נעשה במחשב היא אפשרות לא רעה. לפעמים כדאי לנסות, אפילו אם יש לכם חששות מאיכות התוצאה.  בסופו של דבר – אם לא תנסו, גם לא תצליחו ואם תצליחו אולי אפילו תפתיעו את עצמכם ותגלו תחביב חדש.

אם אתם מעדיפים תמיד אפשר לפנות למחשב ולהשתמש בטכנולוגיה הקיימת היום כדי לייצר תוצאה איכותית מושקעת, גם למי שלא יודע לצייר דיוקנאות ביד חופשית, או אפילו לא קומיקס.  במאמר הבא ניתן מספר טכניקות שיכולות לשמש ליצירת רעיונות למתנות DIY, וגם לעטיפת אותן מתנות.

מתנה DIY היא מתנה שאולי לא מתאימה לכל אירוע אבל כמתנת יום הולדת ממשפחה או חברים, מתנות לחיילים, מתנה למתגייס ואפילו מתנה למפקד לקראת שחרור – היא יכולה להיות הדבר המתאים ביותר. חשבו את מתנות לחיילים. לתת מתנה אחת לחודש לחיילים היא לא אפשרות סבירה כספית בימים אלו לרב האנשים אבל מתנה DIY היא בהחלט אפשרית ותחזיר שביבי שמחה ותקווה לליבות חיילים, במיוחד אלו הנמצאים בתנאים לא קלים.

החלק הכתוב של המתנה, על המתנה או בכרטיס המצורף

יש מי שיש לו כשרון כתיבה, אלו יכולים להתמודד בהצלחה מרובה עם כתיבת ברכה או מסר אישי מעורר השראה. אבל גם אם לא בורכתם בכישרון נדיר, לא הכל אבוד. חיפוש קצר באינטרנט יגלה לא מעט אתרים המציעים שלל ציטוטים מפורסמים יותר או פחות, של אנשים מפורסמים יותר או פחות. זה ידרוש מעט השעה של זמן אבל שווה את ההשקעה – קראו את הציטוטים ומצאו אחד שמדבר אליכם, מעביר את המסר שאתם מנסים או פשוט אחד שאתם אוהבים. אל תשכחו לתת את הקרדיט למי שהקרדיט מגיע – מי שהציטוט הוא שלו.

אם רעיון הציטוטים אינו מדבר אליכם, אפשרות אחרת הוא ציטוט בית או שורה או שתיים משיר. לא חסרים משוררים מעולים בארץ ובעולם שישמחו אם תשתמשו במילותיהם (תוך מתן הקרדיט הרלוונטי, כמובן) ותשלבו אותו בברכה המצורפת, או אפילו על המתנה המתוכננת.

יש היום אפשרות הדפסה על לא מעט מתנות קטנות קנויות: מדפיסים על חולצות, על תמונות ממוסגרות, על חוגרונים לכרטיסים, כיסויים לדרכון, מגנטים, זכוכית ואפילו ספלים ובקבוקים. רציתם לתכנן מחזיק מפתחות? למה שלא להדפיס עליו מסר קצר או פשוט את שם מקבל המתנה? ספל בהתאמה אישית? ציטוט מפורסם יעשה את העבודה. וחולצה היא קנבס גדול מספיק להכניס את כל הטקסט שתרצו.

רעיונות למתנות DIY – עיצוב באמצעות המחשב

כאשר אפשרויות ההדפסה על מוצרים הן כמעט בלתי סופיות, מה שנותר הוא ליצור את עיצוב שאותו מעבירים לחברה המדפיסה ובוחרים את המוצר עליו העיצוב יודפס. כבר דיברנו על הדרך בה ניתן לבחור טקסט נוגע, גם מי שלא ניחן בשנינות מרובה או כשרון ספרותי מדהים. הדבר נכון גם לגבי העיצוב הגרפי המתלווה.

מי שיודע לאייר, לצייר או לצלם יכול כמובן ליצור יצירה עצמאית לגמרי אך גם אם לא ניחנתם ביכולות הללו, תמיד ניתן לבחור תוכנה שמאפשרת לכם לעצב באמצעות שימוש בתבניות מוכנות, איורים קיימים ושילובם לעיצוב שהוא ייחודי בדיוק עבורכם ועבור מקבל המתנה.

ישנן תוכנות שניתן להוריד למחשב אך אפילו זה לא נדרש. למשל, לצורך עיצוב חוגרון כמתנה למתגייס או כמתנה למפקד, לדוגמה, ניתן תמיד לפנות לעיצוב אישי ולהיעזר בתוכנה הקיימת ברשת, ואפילו באיורים והמדבקות הקיימים שם לצורך יצירת עיצוב מקורי.

למי שמחפש רעיונות למתנות DIY שמתחילים מהבסיס, הנה ההתחלה -

חמר תוצרת בית מתייבש באוויר

אם אתם יצירתיים, יש אינספור רעיונות שניתן להכין מחמר שמתייבש לחומר קשיח באוויר. יש מתכונים שונים ליצירת חמר או טיח מתאים, כאן נביא שניים. החומר הראשון ניתן לצביעה בכל סוגי הצבעים הנוזליים וניתן לשמור אותו בשקית אטומה, רצוי בואקום ובתוך קופסה אטומה. ראשית המתכון לחומר עצמו:

 1. ערבבו כוס קורנפלור, כוס דבק לבן פשוט
 2. כאשר הקורנפלור נטמע היטב בדבק, הוסיפו 2 כפות חומץ, 2 כפות שמן (כלשהו) וכפית צבע אקרילי לבן – ערבבו היטב
 3. שימו בסיר על אש נמוכה והמשיכו לערבב עד שמתגבש ונפרד מהדפנות (כמו בצק רבוך)
 4. לושו את החמר על משטח משומן עם ידיים משומנות
 5. גלגלו לכדור כאשר החמר חלק ונח לעבודה, שמנו את הכדור והכניסו לשקית עם אטימה ואת השקית לקופסה אטומה.
 6. ניתן לאחסון במקרר עד שבוע ויותר.

המתכון השני הוא מסורתי יותר לעיסת נייר שהופכת קשיחה מאד לאחר ייבוש. רצוי להשתמש במפזר חום לייבוש מוחלט לאחר גמר היצירה:

 1. הרטיבו נייר טואלט במים חמים, ערבבו עד שמתחיל להתפרק וסחטו עד שתקבלו ככוס ורבע של נייר טואלט מפורק סחוט ומעט רטוב
 2. אפשר להשתמש גם בנייר אחר – אבל אז ההשריה צריכה להיות ממושכת בהרבה
 3. הוסיפו כוס שפכטל מוכן (חומר לקישור ומילוי קירות גבס)
 4. הוסיפו ¾ כוס דבק לבן פלסטי
 5. הוסיפו 2 כפות שמן וערבלו עם מיקסר יד (או מערבל שמחובר למקדחה) על מהירות גבוהה כמה דקות עד שכל הנייר מפורק ומעורבב היטב.
 6. החליפו לוו שמשמש להכנת בצק (וו או גיטרה) הוסיפו קמח והמשיכו לערבל כמה דקות. כמות הקמח תלויה בסמיכות הרצויה לחומר – לשכבה דקה הוסיפו מעט קמח, לפיסול של ממש או הוספת טקסטורה – הוסיפו כמות גדולה יותר של קמח.
 7. יש לשמור בשקית אטומה בקופסה אטומה במקרר – ניתן להשתמש גם שבוע ויותר מאוחר יותר.

כמה רעיונות למתנות שעשויים מחמר תוצרת בית

 • צרו צורה מקרטון, נייר אלומיניום או חומרים אחרים, צפו בחמר תוצרת בית, חכו שיתייבש והוציאו את ה"תבנית" שיצרתם.
 • קחו בקבוק זכוכית ריק, צפו בחמר תוצרת בית, חתכו חלונות או דפוסים בחמר המצפה לפני שהתייבש. מלאו את הבקבוק בשרשרת אורות לד וקיבלתם מנורת לילה מדליקה
 • שימו ניילון נצמד בקערה מצידה הפנימי, שמנו את הניילון הנצמד. כסו את הניילון הנצמד בשכבה דקה והרימו את קערת החמר הביתי באמצעות הניילון. הפרידו את הניילון וצבעו את הקערה שיצרתם. ערבבו את חומרי האפוקסי הנוזלי ושכו לקערה, הסיטו את הקערה לצדדים מדי כמה דקות כדי לצפות את כל פנים הקערה עד לייבוש האפוקסי – השתמשו בקערה להגשת המתנה או כמתנה עצמה.
 • קחו כמה כדורים חמר תוצרת בית קטנים, צבעו כל אחד בצבע שונה וצרו נחשים מכל צבע. שימוש את סרטים החמר השונים זה ליד זה, קפלו, סובבו וצרו שוב נקניק ארוך, קפלו וחוזר חלילה עד שמתקבל עירוב צבעים מעניין. השתמשו בבקבוק או במערוך לרדד את הכדור מרובה הצבעים לעובי של 2-3 מ"מ והשתמשו בספל גדול או תבנית משושה כדי לחתוך בצורות שוות. ייבשו (צפו באפוקסי אם תרצו) וקיבלתם תחתיות לכוסות.

 

המאמר נכתב בשיתוף UniCow האתר המוביל בישראל למתנות לחיילים

 

אולי יעניין אותך גם

חם באתר

תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי שימוש

שלח

עוד במדור רץ ברשת

יוצאים מהבית של ההורים? דברים שצריך לקחת בחשבון

מעבר דירה הוא מאורע מרגש ומשמח בחייו של אדם, בפרט כשמדובר במעבר הראשון מחוץ לבית ההורים. עם זאת, מדובר בתהליך מורכב עם עלויות משל עצמו שכדאי לקחת בחשבון. תוהים איך תוכלו לצאת ממנו שמחים וחסכוניים? המדריך הבא בשבילכם

4 השיטות הנפוצות ביותר להוצאת גימלים

כמעט כל חייל בצה"ל ביקר במרפאות "ביקור רופא" או אצל רופא היחידה כדי להוציא גימלים ולאפשר לעצמו לנוח בבית עוד מספר ימים. לעומת החיילים שביקרו פעמים בודדות במרפאות, יש את אלו שנוהגים לבקר אותן באופן קבוע בצאת השבת. בדקנו עבורכם מהן השיטות הנבחרות של החיילים להוציא גימלים..

משכורת צבאית? כך תחסכו כסף

חיילים בשירות סדיר יכולים לחסוך ולדאוג לעתיד שלהם גם מהמשכורת הצבאית. איך עושים את זה בצורה נכונה, מה זה קשור לחשבון הבנק ומה צריך לדעת על הנושא? הנה כל התשובות

5 מתנות שחרור מיוחדות

המתנה המושלמת היא כזו שמקבל המתנה רוצה אבל לא יקנה לעצמו. מכירים מישהו שמשתחרר בקרוב ורוצים להפתיע אותו עם משהו מקורי ומיוחד? הנה כמה הצעות

עוד בחיילים מצייצים

האם יש מש"קי ת"ש בצה"ל?

תפקיד מש"קית ת"ש מהווה את אחד מהתפקידים המזוהים יותר עם נשים מאשר גברים בצה"ל. מדובר על תפקיד המקביל לתפקיד של עובדת סוציאלית ויועצת בבתי הספר, כשבצה"ל רואים הכרח להכשיר גם גברים לאותו התפקיד.

הכירו את נדב צדוק יאיר

בצה"ל ידעו תמיד לאורך השנים לעשות ניצול מיטיבי של כוח האדם שלו ידע נרחב בתחומים רבים עימו הגיעו לישראל. כך קרה גם עם נדב צדוק יאיר. דמות יוצאת דופן, בעלת סיפור חיים מעניין שצה"ל ומערכת הביטחון הישראלית שזורים בה גם כן.

4 השיטות הנפוצות ביותר להוצאת גימלים

כמעט כל חייל בצה"ל ביקר במרפאות "ביקור רופא" או אצל רופא היחידה כדי להוציא גימלים ולאפשר לעצמו לנוח בבית עוד מספר ימים. לעומת החיילים שביקרו פעמים בודדות במרפאות, יש את אלו שנוהגים לבקר אותן באופן קבוע בצאת השבת. בדקנו עבורכם מהן השיטות הנבחרות של החיילים להוציא גימלים..

חיפשנו ומצאנו: 3 תפקידים שאין סיכוי שאתם מכירים

לאורך השנים אנו במערכת "חיילים מצייצים" מעניקים לצעירים העומדים לפני גיוס, טעימה אודות התפקידים הרבים הקיימים בצה"ל. לארגון הרחב והמסואב היצע רחב של תפקידים, בין אם חלקם סטנדרטיים בתוך המסגרת צבאית, כשאחרים ניתן להגדיר כיוצאי דופן והזויים.

חם באתר

תקנון

הסכמה לתנאי השימוש: בכך שהנך ניגש ומשתמש באתרי האינטרנט idftweets.co.il (פורטל תוכן לחיילי צה"ל) ו - isoldier.co.il (מועדון ההטבות israeli soldier)  (להלן יקראו למען הנוחות האתרים/אתרי האיטנרנט או אתרי חיילים מצייצים) המנוהלים ע"י 'חיילים מצייצים מדיה בע"מ' (להלן: 'החברה') הינך מסכים להיות מחויב לתנאי השימוש שלהלן ולכל התנאים והתניות הכלולים ו/או מוזכרים בזה ולכל התנאים והתניות הנוספים המפורטים באתר אינטרנט זה, וכל התנאים הללו ייחשבו כאילו נתת להם הסכמתך. אם אינך מסכים לתנאים אלה, הנך מתבקש שלא להשתמש באתרים אלה. אם אינך מסכים לתנאים נוספים ספציפיים כלשהם שחלים על תוכן מסוים (כפי שהוא מוגדר להלן) או על עסקאות מיוחדות שמתבצעות דרך אתרי אינטרנט אלה, הנך מתבקש שלא להשתמש בחלקו של אתר האינטרנט המכיל תוכן כזה או שבאמצעותו אפשר לבצע אותן עסקאות, והנך מתבקש שלא להשתמש בתוכן כזה או לבצע עסקאות כאלה.

האתרים יהיו רשאים לשנות תנאי שימוש אלו מעת לעת. תנאי השימוש המעודכנים יהיו בתוקף ממועד פרסומם באתרי חיילים מצייצים. הנך מתבקש לבדוק בקביעות את תנאי השימוש המתפרסמים באתרי אינטרנט אלה על מנת לוודא שהינך מודע לכל התנאים החלים על השימוש באתרים אלה. כמו כן, תנאים ותניות ספציפיים עשויים לחול על תכנים, מוצרים, חומרים, שירותים או מידע ספציפיים הכלולים באתרי חיילים מצייצים או זמינים באמצעותו (להלן "תוכן") או על עסקאות המבוצעות באמצעות אתרים אלה. תנאים ספציפיים כגון אלה עשויים לבוא בנוסף לתנאי שימוש אלה או, אם וככל שהתוכן או הכוונה של תנאים ספציפיים אלה אינם עולים בקנה אחד עם התנאים הכלולים בתנאי שימוש אלו, תנאים ספציפיים אלה יבואו במקומם של תנאי שימוש אלו.

אתרי חיילים מצייצים שומרים לעצמם את הזכות לבצע שינויים או עדכונים המתייחסים לתוכן או לגופו של התוכן של אתרי האינטרנט או לפורמט של התוכן בכל עת ללא הודעה מראש. האתרים שומרים לעצמם את הזכות לבטל או להגביל את הגישה לאתרי האינטרנט מכל סיבה שהיא על פי שיקול דעתו הבלעדי.

אין לקשר לאתר תכנים פורנוגראפיים, תכנים המעודדים לגזענות או להפליה פסולה, או המנוגדים לחוק, או שפרסומם מנוגד לחוק או המעודדים פעילות המנוגדת לחוק.

הגולש רשאי להשתמש באתרים למטרות פרטיות ואישיות בלבד. אין להעתיק ולהשתמש, או לאפשר לאחרים להשתמש, בכל דרך אחרת בתכנים מתוך האתרים, לרבות באתרי אינטרנט אחרים, בפרסומים אלקטרוניים, בפרסומי דפוס וכיו"ב, לכל מטרה, בין מסחרית ובין שאינה מסחרית, שאיננה לצורך שימוש אישי ופרטי.

אתרי חיילים מצייצים לא יישאו בכל אחריות לכל נזק שייגרם כתוצאה מכל קישור לתכנים באתר ומכל הצגה או פרסום של תכנים כאמור בכל דרך אחרת. הגולש נושא באחריות המלאה והבלעדית לכל קישור, הצגה או פרסום של התכנים, שנעשו על ידו ומתחייב לשפות את האתר בגין כל נזק שייגרם כתוצאה מכך.

כל התוכן מסופק "כמו שהוא" (AS IS) ו"כמו שהוא זמין" (AS AVAILABLE). אתרי חיילים מצייצים מצהירים בזאת במפורש כי אינם אחראים לכל הצהרה או התחייבות מכל סוג שהוא, מפורשות או מרומזות, לרבות אך לא רק התחייבות להתאמה למטרה מסוימת כלשהי, לאי הפרה של זכויות צדדים שלישיים, או  בקשר לפעילותו של אתרים אלה זה או לתוכנם.

האתרים אינם מתחייבים ואינם מצהירים הצהרה כלשהי באשר לבטיחותו של אתרי אינטרנט אלה. הגולש מאשר כי כל מידע שנשלח באמצעות האתר עשוי להגיע לצדדים שלישיים.

חיילים מצייצים מדיה בע"מ אינה מתחייבת לכך שאתרי האינטרנט או השרתים התומכים באתרי אינטרנט אלה או כל תקשורת אלקטרונית שנשלחה על ידי האתרים הינם נקיים מוירוסים או מגורמים מזיקים אחרים כלשהם.

 

בשום מקרה לא יהיו האתרים או עמודים הקשורים אליהם, אחראים לנזקים ישירים, עקיפים, תוצאתיים, עונשיים (לרבות אך לא רק, נזקים בגין אובדן עסקים, חוזים, הכנסה, נתונים, מידע או הפסקהבניהול עסקים) אשר נובעים כתוצאה ו/או בקשר עם השימוש ו/או העדר היכולת להשתמש באתרי אינטרנט אלה או בתוכן, אף אם האתרים היו מודעים לאפשרות קיומם של נזקים מסוג זה. כל תביעה הנוגעת ו/או הקשורה לאתרי אינטרנט אלה תוגש ותינתן עליה הודעה בכתב למנהלי האתר לא יאוחר מתום שנה אחת (1) ממועד היווצרות עילת התביעה.

 

אתרי חיילים מצייצים עשויים לספק קישורים לאתרי אינטרנט אחרים אשר אינם בשליטתו של האתר. האתרים לא יהיו אחראים בשום מקרה לתוכנם של אותם אתרי אינטרנט. אתרי חיילים מצייצים מספקים קישורים אלה רק לנוחותם של משתמשי אתרי אינטרנט אלה, והכללתו של קישור כלשהו לאתרי אינטרנט כלשהם  לא מהווה הסכמה של האתר לתוכנם של אתרי אינטרנט אלו.

 

כל חומר או מידע שיישלחו באמצעות ו/או בקשר עם אתרי אינטרנט אלה לרבות דרך לשנונית צור קשר, מייל, הודעות פרטיות ברשתות החברתיות, פנייה ישירה למנהלי האתרים (להלן "חומרים של המשתמש")  ייחשבו כאילו אינם סודיים ואין עליהם קניין, ויהיו כפופים לעקרונות מדיניות השמירה על פרטיות. האתרים יהיו רשאים להשתמש, על פי שיקול דעתם בחומרים של המשתמש, בכל מקום בעולם, ללא שיהיו מחוייבים בפיצוי כלשהו, וכשהם חופשיים מכל זכויות מוסריות, זכויות קניין רוחני ו/או זכויות קניין אחרות באותם חומרים של המשתמש או בקשר עמם..

 

אתרי חיילים מצייצים מעודדים את חופש הדיבור ואת קיומו של דיון פורה באתרים, תוך השתתפות פעילה של הגולש ושל יתר משתמשי האתרים בהם. יחד עם זאת, על מנת לאפשר את קיומו של שיח תרבותי וענייני ולמנוע ניצול לרעה של האפשרויות הפתוחות בפני הגולש להתבטא באתר, רשאי האתר לבדוק את התכנים הללו לפני פרסומם. בדיקות כאלה תעשינה אך ורק כדי לנסות למנוע פרסום דברי-נאצה, איומים, ביטויים של גסות רוח וכן תכנים שהם בלתי חוקיים על פניהם בלא צורך בהפעלת שיקול דעת משפטי.

 

עם זאת, האתרים אינם נושאים בכל אחריות לתכנים האלה, והאחריות הבלעדית להם ולכל תוצאה הנובעת מהם חלה על המשתמש ו/או הגולש שמסרם לפרסום. תכנים אלה אינם מבטאים את דעת האתרים או עמדתו ואין בפרסומם כל ערובה לתקפותם, אמינותם, דיוקם או חוקיותם.

 

על הגולש ו/או המשתמש חלה האחריות המלאה והבלעדית לכל תוצאה שתנבע מהפרסום באתרי חיילים מצייצים (לרבות בחשבונות הפייסבוק והאינסטגרם של האתרים) בעת שיגור או מסירת תכנים לפרסום. על הגולש ו/או המשתמש נאסר לפרסם באתר את התכנים הבאים:

 

כל תוכן הידוע לגולש ו/או למשתמש שהוא שקרי, מטעה או מסולף;

כל תוכן הפוגע בזכויות קנייניות של אחרים או מפר אותן - לרבות זכויות יוצרים וסימני מסחר;

כל תוכן פורנוגראפי או בעל אופי מיני בוטה;

כל תוכן הנוגע לקטינים ומזהה אותם, את פרטיהם האישיים או את מענם ודרכי ההתקשרות עימם;

כל תוכנת מחשב, קוד מחשב או יישום הכוללים נגיף-מחשב ("וירוס"), לרבות תוכנות-עוינות הידועות כסוס-טרויאני, תולעים (Worms), ואנדלים (Vandals), יישומים מזיקים (Malicious Applications) וכיו"ב;

סיסמאות, שמות משתמש ופרטים אחרים, המאפשרים שימוש בתוכנות מחשב, קבצים דיגיטאליים, אתרי אינטרנט או שירותים, הטעונים הרשמה או תשלום, בלא תשלום או הרשמה כאמור;

כל תוכן המהווה לשון הרע על אדם, או הפוגע בפרטיותו, או בשמו הטוב;

כל תוכן המזהה אישית אנשים אחרים, מבלי שנתנו את הסכמתם לפרסום זהותם;

כל תוכן בעל אופי או תוכן טורדני, מעליב, עוין, מאיים או גס רוח;

כל תוכן שיש בו, או הוא מעודד לגזענות, או אפליה פסולה על בסיס גזע, מוצא, צבע עור, עדה, לאומיות, דת, מין, עיסוק, נטייה מינית, מחלה, נכות גופנית או נפשית, אמונה, השקפה פוליטית, או מעמד חברתי-כלכלי.

כל תוכן המעודד ביצוע עבירה פלילית או עלול להוות בסיס לתביעה או אחריות אזרחית;

כל תוכן העלול להטעות צרכן;

כל תוכן בעל אופי פרסומי או מסחרי;

כל תוכן המנוגד לכללי השימוש המקובלים באינטרנט או העלול לגרום נזק או לפגוע במשתמשי אינטרנט בכלל, ובמשתמשי האתרים בפרט;

כל תוכן שהגישה אליו חסומה באמצעות סיסמה וכיו"ב, ואינה מתאפשרת באופן חופשי לכל משתמשי האינטרנט;

 

אתרי חיילים מצייצים רשאים לסרב לפרסם, או למחוק לאלתר כל תוכן שמסרת לפרסום בכל עת שתמצא כי הפרת תנאי שימוש אלה או שעשית מעשה או מחדל הפוגע או עלול לפגוע בשירותים הניתנים באתרים, במשתמשיהם, או מי מטעמם. בנוסף, האתרים יהיו רשאים במקרה זה למנוע מהגולש ו/או מהמשתמש פרסום תכנים נוספים באתר ו/או בעמודים הקשורים אליו. הוראות סעיף זה מוסיפות על זכויות האתרים לפי כל דין.

 

החליטו אתרי חיילים מצייצים לפרסם תוכן שמסרת - יהיו רשאים לערוך כל תוכן כזה, לפי שיקול דעתם המוחלט ובכלל זה לקצרו.

 

התכנים שהגולש ימסור לפרסום באתר יהיו חשופים לכל משתמשי האתרים בפרט והאינטרנט בכלל. על הגולש ו/או המשתמש לנהוג בתבונה ובזהירות במסירת פרטים אישיים (כדוגמת כתובת או מספר טלפון) וכן בתגובות ובפניות שיתקבלו באתרים בעקבות השימוש באתרים או פרסום איזה מפרטיו. 

 

האתרים מעודדים את הגולש ו/או המשתמש להתייחס בזהירות ובביקורתיות לתכנים שמתפרסמים באתרי חיילים מצייצים, ובכלל זה לתכנים שמפרסמים משתמשים באתרים. על הגולש ו/או המשתמש להתייחס לתכנים אלה בזהירות ובקפידה. התכנים אינם מתפרסמים מטעמו של האתר, ולפיכך האתרים אינם אחראים למהימנותם, אמינותם, דיוקם או שלמותם ואינם אחראים לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם. זכור תמיד כי תכנים כאלה אינם תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע מתאימים, כדוגמת עורכי דין, רופאים, בעלי מקצוע מוסמכים וכיו"ב, במקום שהתייעצות כזאת נדרשת.

OK

התחברות

התחברות רגילה

שכחת סיסמה?לחץ כאן עדיין לא רשום?הירשם כאן

הרשמה לאתר

הרשמה רגילה

כבר רשום? התחבר כאן

הרשמה לאתר

הרשמה לאתר